Bendruomenė „Palangos santarvė“ kviečia į akciją „Stop! Palangos baseino neatiduosime! 

 Gruodžio 10 d. 13 val. bendruomenė „Palangos santarvė“ kviečia visus – tiek palangiškius, tiek ir kitų miestų gyventojus – dalyvauti akcijoje „STOP! Palangos baseino neatiduosime!”. Akcija vyks prie Palangos miesto baseino. 

Konkurencijos taryba reikalauja Palangos miesto baseiną perduoti valdyti privatininkams. Mes, gyventojai, su tuo nesutinkame, tad akcijos metu išsakysime savo poziciją, kad Palangos baseinas turi išlikti miesto, o ne atiduotas į privačias rankas. 

Mes, gyventojai, esame įsitikinę, kad mūsų vaikai, mūsų senjorai ir visi gyventojai turi teisę į kokybiškas ir visiems prieinamas mokymo plaukti ir sveikatinimo paslaugas. 

Mes esame prieš, kad už mūsų visų pinigus (Palangos miesto savivaldybės ir valstybės lėšas) pastatytą baseiną perėmę privatininkai gyventojų sąskaita darytų savo verslą ir siektų pagrindinio savo tikslo – pelno. Tai reiškia, kad mūsų vaikai praras galimybę turėti nemokamas plaukimo pamokas ir treniruotes, o senjorai – dideles nuolaidas. 

Palaikome Palangos miesto savivaldybę, nesutinkančią su Konkurencijos tarybos reikalavimais perduoti miesto baseiną privatininkams ir siekiančią jį išsaugoti visiems palangiškiams bei kitų miestų gyventojams.  

Nelikite abejingi, ateikite gruodžio 10 d. 13 val. ir padėkite apginti mūsų visų baseiną.  

Bendruomenė „Palangos santarvė“. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder