Celofanas atvažiavo išsiaiškinti santykių su humoristu: teko aiškintis pareigūnams (2)

Gausios policijos pareigūnų pajėgos vakar vakare suvažiavo į Marijampolės kultūros centrą. Mat buvo gautas pranešimas, kad iškart po spektaklio gali kilti muštynės tarp aktoriaus Manto Stonkaus ir Celofanu vadinamo interneto veikėjo Antano Kandroto. Šis iš Kauno atvažiavo išsiaiškinti santykių su humoristu.

Po spektaklio Stonkų ir kitus aktorius iš Marijampolės išlydėjo policija.

„Jeigu, Celofanai, nori, galime suorganizuoti kovą vienas ant vieno kumščiais. Tiesiog jis drąsos neturi. Manau, kad pats savo vėmaluose verda, net ne srutose“, – sako M. Stonkus.

Šie tinklalaidėje ištarti aktoriaus ir humoristo Manto Stonkaus žodžiai įsiutino iš skandalų ir policijos akiračio neišbrendantį Antaną Kandrotą-Celofaną. Supyko ir per Sausio 13-osios minėjimą valdžią nušvilpę asmenys, nes kliuvo ir jiems.

„Nėra laisvės. Aš nebegaliu išeiti su savo vaikais, nes kažkokie debilo Celofano samdiniai, kurie gali tave užpulti viduryje gatvės“, – kalba M. Stonkus.

Vakar vakare Marijampolės kultūros centre vyko Stonkaus ir kitų aktorių spektaklis, prie kultūros centro pasirodė ir Celofanas su maždaug dar 10 vyrų. Iš pradžių skandalingai pagarsėjęs veikėjas bandė įsiveržti į patį spektaklį. Pro pagrindines duris nepavyko, tad praspruko pro tarnybines patalpas. Viską Kandrotas telefonu transliavo gyvai internete.

„Mums visiems buvo neramu. Kultūros centre dirbame daugybę metų, pirmas toks įvykis. Matant transliaciją su komentarais, su viskuo, buvo pagrindo nerimauti“, – teigia kultūros centro direktorė Rima Striaušienė.

Atlikėjų vadybininkė iškvietė policiją. Iš pradžių atvažiavo du policijos ekipažai, vėliau trečias, paskui prisijungė ir ketvirtas. Marijampolės policijos komisariato atstovė sako, kad buvo gauta žinių, jog po spektaklio gali kilti muštynės.

„Informuota, kad šalia kultūros centro būriuojasi apie 10 asmenų, kurie galimai agresyviai nusiteikę ir tiesiog moteris, bijodama galimo kilti konflikto, prašė pareigūnų užtikrinti aktorių saugumą“, – komentuoja Marijampolės VPK atstovė Ieva Šlivinskienė.

Celofanas atvykusiems pareigūnams tvirtino esantis didelis Stonkaus gerbėjas. Tą patį teigė ir kiti besibūriuojantys prie kultūros centro. Bet su TV3 žinių žurnalistais jau buvo atviresni: neslėpė, kad yra įsižeidę dėl humoristo žodžių apie Kandrotą ir per Sausio 13-osios metines švilpusius asmenis.

„Arba Stonkus bailys, arba melagis. Tai nežinau kurį dabar rinktis. Apsimelavęs bailys. Be abejo, įžeidė. Įžeidė visus žmones, kurie ten buvo. Tai tegul jis ateina ir tegul pasako man į akis. Tegul jie trise ateina, pyderai, ir pasako man į akis, ką sakė iš ekrano“, – sako Antanas Kandrotas – Celofanas.

Celofanui su Stonkumi pasimatyti neteko, nes jis turėjo važiuoti namo. Ne kartą teistas ir dar keliose bylose kaltinamas kaunietis teismo įpareigojimu nuo 10 valandos vakaro privalo būti namuose. Mantas Stonkus ir kiti aktoriai iš kultūros centro išėjo apsupti policijos, juos pareigūnai išlydėjo ir iš miesto.

Humoristas telefonu žurnalistams šiandien neatsiliepė. Dėl incidento planuojama kreiptis į teisėsaugą.

Sidebar placeholder