Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ką tik po seimo posėdžio paskelbtos pertraukos atskirų seimo nariai kaip visada darė savo pareiškimus. Ir vienas mane ypač pritrenkė - R.Žemaitaitis tiksliai išaiškino kodėl Lietuvoje iškilo Baltarusijos trašų tranzito skandalas ir kas bus toliau. O toliau bus Klaipėdos uosto birių krovinių termnalo paėmimas.O ims jį Liukašenka - jis yra akcininkas...,,Gaudykit"Žemaitaičio kalbą, sakė kad bus išspausdinta.Čia tikras dalykas. Jeigu ir dabar teisėsauga nieko nedarys dėl kons'libų tėvynės išdavimo klausimo, reiškia ir ten sustatyti visi užsienio(Rusijos ir Baltarusijos) agentai. APIE KOKIĄ LIETUVOS LAISVĘ IR NEPRIKLAUSOMYBĘ KALBAME PONAI?!!!
Pajūris, 2022-01-18 13:49
Ant kelių ir rakom
Taip klaipedieti, 2022-01-18 13:17
Dar viena ignalinos atominė. Banda lieka banda.
Emigrantas, 2022-01-18 11:12
Valdžia yra tiek prisidirbusi, kad Baltarusija, trąšos, Belkalis jiems jau neberūpi. Jų svarbiausias tikslas dabar yra kaip savo veidą nuo mėšlo nuplauti. Dabar darys viską, kad šį krovinį sustabdyti, netgi pažeidžiant tarptautinę ir ES teisę bei įsipareigojimus. Ir jiems visiškai nusispjauti į žmonių likimus. Labai gaila sakyti tokius žodžius, bet tai teisybė: turėjome Maskvą, dabar turime Vašingtoną, o mūsų poza liko tokia pati: ant kelių!
Klaipėdietis, 2022-01-18 10:32
Jus galvojat mūsų issirinktiesiems rūpi, kad jūs neteksite darbo? Jiems rūpi tik sankcijos ir drauge JAV. Ant savų gyventojų jie padėję skersą.
Asta, 2022-01-18 08:53

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.