Gabrielius Landsbergis po susitikimo su Volodymyru Zelenskiu: Ukraina turi laimėti (10)

Ukrainos rėmėjai turi nepamiršti tikslo, jog Ukraina turi laimėti kovoje prieš Rusiją, ir tai padės jai teikiama karinė parama, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Tai jis pirmadienį teigė „Twitter“ paskyroje, kartu su Baltijos, Šiaurės šalių kolegomis susitikęs su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

„Susitikimas su prezidentu Volodymyru Zelenskiu dar kartą aiškiai parodė, kad mes neturime prarasti esminio tikslo: Ukraina turi laimėti kovos lauke. Tankai, oro gynybos sistemos, kita sunki ginkluotė pagreitins Ukrainos pergalę“, – įraše po susitikimo teigė V. Landsbergis.

Jis pirmadienį lankosi Kyjive kartu su Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos ir Švedijos užsienio reikalų ministrais.

Užsienio reikalų ministerija informavo, kad tai yra pirmasis tokią didelę grupę šalių vienijantis oficialus vizitas į Ukrainą nuo karo pradžios, „liudijantis vieningą požiūrį į Europos saugumą ir Ukrainos svarbą jame“.

Susitikimuose ministrai aptaria energetinę krizę Ukrainoje po pastarosiomis savaitėmis Rusijos įvykdytų atakų prieš šalies miestų energetinę infrastruktūrą, tarp minimų temų – ir specialiojo tribunolo Rusijos agresijos nusikaltimams tirti steigimas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder