Gerovės konsultantų teikiamos paslaugos Klaipėdos rajone

Stovėdami maisto prekių parduotuvės eilėje prie kasos ir galvodami, kad eilė ateis dar negreitai, tad galima atsipalaiduoti, nurimstame - kūnas atsipalaiduoja, net gali šauti mintis užkalbinti kitą eilėje stovintį žmogų ar pavartyti žurnalą.

Tačiau jeigu galvojame, kad labai negerai, jog tokia ilga eilė, jog parduotuvėje nėra tvarkos, įsiaudriname - kūnas įsitempia, nenustygstame vietoje, nuolat žvilgčiojame į laikrodį (Dennis Greenberger, Christine Padesky „Nuotaika paklūsta protui: keiskite jauseną keisdami mąstyseną“).

Įvykio interpretavimas veikia mūsų mintis, emocijas, kūną, dėl to elgiamės vienaip ar kitaip.

Kartais nutinka taip, kad su kai kurių įvykių interpretacijomis nebegalime susitvarkyti, pavyzdžiui: pradedame jausti nerimą, patiriame panikos ataką, pradeda kankinti nemiga, jaučiame depresijos simptomus ar kitus emocinius sunkumus.

Tokiais ir panašiais atvejais labai pravartu kreiptis į Klaipėdos rajone dirbančius gerovės konsultantus, kurie konsultacijų metu taikydami kognityvinę elgesio terapiją, padeda išmokti būti savo paties konsultantu, suprasti, kaip mintys siejasi su emocijomis, o pojūčiai kūne - su veiksmais.

Supratę savo mintis, klientai išmoksta jas atpažinti ir keisti. O minčių keitimas daro įtaką ir mūsų veiksmams.

Gerovės konsultantų klientai - tai suaugę asmenys nuo 18 metų, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai. Konsultuojame gyvai Gargžduose - Klaipėdos g. 11, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure,

Priekulėje - Klaipėdos g. 4-2, naujai sutvarkytose jaukiose patalpose. Konsultacijos yra nemokamos, anonimiškos ir lengvai prieinamos - norint jas gauti nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Būtina tik iš anksto užsiregistruoti el. paštu [email protected] arba tel. +370 659 46 603.

Pagerėjusi emocinė sveikata reiškia ir geresnę gyvenimo kokybę. Nelaukite, kol problemos įsisenės. Vos pajutę pirmuosius simptomus nedvejokite ir kreipkitės pagalbos.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant finansuojamą 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Sveikata“ projektą „Klaipėdos rajono savivaldybės psichikos sveikatos paslaugų prieinamumo užtikrinimas“ (LT03-1-SAM-K03-007).

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder