Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ar tikrai
Ar tikrai, 2022-07-03 14:26

ES liepė ivest sankcijas tranzitui? Argi ne musu valdžia tai sugalvojo ir dabar priversta aiškintis su EK.? Kuo paprasti žmonės, gyventojai kalti kad valstybiu galvos nesugeba taikiai susitart?

2 jis
2 jis, 2022-07-01 19:40

Tokie kaip tu, neissilavine vienkiemio gyventojai su klumpos intelektu tik ir atkartoja ta mantra apie "laikina perdavima". Nors ir gyvenome informaciniu technologiju amziuje, bet nei vienas negali surasti to stebuklingo dokumento is Potsdamo del 50 metu perduoto Konigsberg'o. O tada ir lenkai turi grazinti Danciga seimininkams su vsais Mazurais. Bet del sito klumpos tyli... Tyk kad l0ti...

jis
jis, 2022-07-01 18:59

o Karaliaučius pagal sutartį neturėjo būti grąžintas Vokietijai jau kiek metų atgal? Kacapai pamiršo, kaip visada, kad ne savo šalyje gyvena?

Jo
Jo, 2022-06-30 19:34

Gerai daro rusai, kai mūs šunys be perstojo loja, taip ir reikia!

Algirdas Venslovaitis
Algirdas Venslovaitis, 2022-06-30 18:48

The Rus-Putin government remains true to form. Threaten and bluff everyone who might be swayed by the bullying. The writer notes that the Poles have not been similarly threatened even though there are rail routes from Byelorussia through Poland to Kaliningrad Oblast that could just as easily be utilized. Why? Because Poland is a much larger country than Lithuania and has already made its attitude toward the Putin aggression well known. They are unlikely to be swayed. The calculation is likely that Lithuania can be swayed and dissuaded from enforcing EU sanctions against the Russians. One would hope not, but the Kremlin's message is still quite chilling to small country of fewer than 3 million.

Perkaito
Perkaito , 2022-06-30 12:30

Pasauliui galvos, kažkada viskas turėjo sprogti, šitiek visur neapykantos, patyčios tarp aukščiausių pasaulio vadu, pinigai,covid isterija, na ir galop bus tas sprogimas, vienu ar kitų būdu,

Neumann
Neumann, 2022-06-30 10:54

Šlykštūs mongoloidų palikuonys.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.