Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Skaitytoja
Skaitytoja, 2022-12-07 18:39

Teisingai p. Marija pasakė, geriau nieko nežadėti. Jus nieko nepakeisit! Baidenas, Vakarai kaip įsakys, taip ir darysit.

marija
marija, 2022-11-29 13:48

Gal jau geriau jūs nieko nežadėkit. Taip bus sąžiningiau.O jau tų pažadų tiek prisiklausėm ,kad gyvenam geriau negu Amerikoje ar Šveicarijoje,ar už Švediją irt.t..

Girinis
Girinis, 2022-11-29 13:04

Dar viena klounų komanda su planu pasipinigauti,nes susikompromitavę ir prisiplėšę saugumo instinkto vedini jau kaip imanydami stengiasi parduoti savo vietas ir susirinkti "kompensacijas". Nieko asmeniško-tik verslas.
Jaunikliai senių primokinti meluoti, žadėti ir nemikčioti(sąžinė palaidoti,užpilti,...)
Kaži ko tikėtis ,būtu daugiau nei naivu,nes sistema neprileis prie lovio tų, kurie gali pradėti jos egzistencijos pamatus. Kol žmonių-masių dora ir sąmoningumas nepasieks kritinio skaičiaus 7-10% pakitimų neverta tikėtis esminių visos visuomenės kokybiško gyvenimo pokyčių.. matome,kad psi metodikos , sociumo dirbinų poreikių inžinerija, bei sąmonės valdymo technologijos visiškai užvaldžiusios mases ir pokytis įvyks kai žmonės liausis: valgyti,gerti ir miegoti.
P.S. lit Hilton Chotema "Kodėl męs mirštame? "1962m.

memel
memel, 2022-11-29 11:37

kiek metu dudorius zadejo???? ir ka turim???

Žinau, kad esu Kremliaus agentas, bet
Žinau, kad esu Kremliaus agentas, bet, 2022-11-29 11:04

dantis sukandęs noriu patikėti, tačiau niekaip neišeina. Per daug konservatoriai ir jų satelitai negero pridarė Lietuvai. Visur nesantaika, konfliktai, nepotizmas, nepagarba kitaip mąstantiems, permanentinė priešų paieška, tautos skaldymas.... Pasakykite argi tai netiesa?

Nord
Nord, 2022-11-29 10:53

Geriausias būtų Saulius Budinas. Bet visi bėgs ir vėl "pribalsuos", o paskui vėl "verks" komentaruose, kad "žiauriai suklydo"...

Rimas Kar
Rimas Kar, 2022-11-29 10:32

Stebėjau vakar programos pristatymą. Pasigedau konkretumo. Apibendrinus visą pristatymą -..Viską išspręsime :)
pristatyti komandos nariai nieko nesugebėjo suregzti normalių atsakymų. Tiesiog tušti lozungai, gal kai kam tinka, bet mano požiūriu labai silpna. Susidarė vaizdas toks, kad mes jauni ir gražūs ir viską bus gerai.
Juokinga buvo klausytis, kaip spręs pedagogų trūkumą. Sako susigrąžinsime pedagogų ruošimo centrą... ir.... lyderis nesigaudo, kad nestos ten mokytis, kai algos pedagogų tokios mažos, geriau jau statybininku dirbti ir gauti 5000 Eur. kad žmonės stotų į pedagogiką reikia patrauklių algų bent jau2000-3000 Eur. gali savivalda tokiu modeliu kaip Vilnius, kad už prisitrauktą pedagogą mokės papildomai, bet kažkas tada turės kentėti. Kitas klausimas konkretus buvo užduotas( nors kaip supratau surežisuotas, galėjo pasiruošti) dėl eilių sveikatos įstaigose? Jeigu turėsite, kas galimybės -paklausykite. Vėjai kažkokie. Gėda turėtų būti ir Rektoriui už tokį atsakymą. Klausimas ne miesto tarybos ir KUL klinkos to neišspręs, nes tiesiog trūksta daktarų ir kuo toliau tuo situacija blogės. Apie senamiestį ir jo gyvumą uždavė klausimą. Visiškai jokio konkretumo - sako viską išspręsime :D Nesupratau apie eismo saugumą, kokios priemonės? Tiesiog pasakė, kad turi būti saugu. Ta prasme, visi tai supranta ir tam čia nereikia būti tarybos nariu :) Silpnai, labai silpnai.

žengia
žengia, 2022-11-29 10:31

chunveibinų pulkelis

Sigitas
Sigitas, 2022-11-29 08:43

Greičiausiai Klaipėdai žadama ne naują amžių, o gilu nuosmukį kuris per pakutinius dešimt metų dabar ypač reiškiasi. Kas svarbiausia eiliniai kandidato priešrinkiminiai paistalai ir daugiau nieko. Negana to tai tiesiog egoistinis-savanaudiškas savo AŠ išaukštinimas. Taip kad tas tos rinkiminės kompanijos neva šauksmas-lozungas tolygus balsui tyruose. Na o tas tos jų rinkimų kampanijos startas yra lygus politiniam falšstartui.

Liet.
Liet., 2022-11-29 08:31

Jusu pazadai nieko verti,kai visi vejai priklauso nuo centrines valdžios

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.