Netikėtai mirė „Inreal“ vadovas Gediminas Pruskus

"Vakarų ekspreso" duomenimis, šianakt mirė nekilnojamojo turo vystymo įmonės „Inreal" vadovas Gediminas Pruskus.

Įmonė išplatino pranešimą:

„Su liūdesiu pranešame, kad 2022 m. gegužės 27 d. Vilniuje mirė „Inreal" grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Grupės įmonėse Gediminas Pruskus pradėjo dirbti 2002 metais, dar būdamas studentu, o 2010 metais tapo „Inreal" ir „Inreal valdymas" direktoriumi bei įmonių grupės vadovu.

Per 12 jo vadovavimo metų „Inreal" tapo vienu stipriausių nekilnojamojo turto prekių ženklų, asocijuojamu su darnia plėtra, unikaliais projektais, profesionaliomis paslaugomis ir ypatinga laisvės ir kūrybiškumo organizacijos kultūra.

Gediminas Pruskus taip pat dalyvavo Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos valdybos veikloje, dėstė ISM universitete, aktyviai  rėmė tvaraus verslo idėjas, buvo mylimas „Inreal" grupės kolektyvo vadovas.

Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą ir artimuosius.“

Apie “Inreal”:

INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder