Klaipėdoje planuojama plėsti gimnaziją

Privati „Vaivorykštės tako“ gimnazija rengia plėtros projektą. Jei planus pavyks įgyvendinti, mokyklos mokinių skaičius išaugs du kartus - iki 400.

UAB „Klaipėdos komprojektas“ parengė mokyklos pastato (Sportininkų g. 11) rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus. Projekte numatyta, kad dabartinis dviejų aukštų maždaug 1 000 kvadratinių metrų ploto pastatas po rekonstrukcijos būtų 4 aukštų ir 2 600 kvadratinių metrų ploto.

„Rengiame projektą, kad viską galėtume tiksliai paskaičiuoti ir pateikti paraišką Europos struktūrinių fondų paramai gauti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė gimnazijos direktorė Džiuljeta Gečienė. Ji tikisi, kad jau šiemet bus paskelbti kvietimai teikti paraiškas.

Gimnazija „Vaivorykštės takas“ jau du kartus iki šiol yra gavusi ES paramą pastato remontui. Paprastai parama sudaro apie 80 procentų projekto vertės.

„Jei projektą pavyktų įgyvendinti, papildomai priimtume per 30 darbuotojų. Dabar gimnazijoje dirba 50 žmonių“, - sako Dž. Gečienė. Anot jos, sėkmės atveju projektą būtų stengiamasi įgyvendinti kuo greičiau, kad nereikėtų kraustytis į kitas patalpas.

„Kartą jau kraustėmės, žinome, ką tai reiškia. Todėl šį kartą stengtumėmės išnaudoti vasarą ir, jei reikėtų, kurį laiką dirbtume nuotoliniu būdu“, - planuoja gimnazijos vadovė.

Anot jos, gimnazija jau dabar negali priimti visų joje norinčių mokytis vaikų.

Todėl neabejojama, kad įgyvendinus plėtrą nesunkiai pavyks sukomplektuoti papildomas klases.

Primename, kad „Vaivorykštės tako“ kaimynystėje šiuo metu tvarkomi privatiems investuotojams parduoti buvę Klaipėdos universiteto bendrabutis ir Tęstinių studijų institutas. Juose įrengiami butai.

Taip pat vyksta netoliese esančios Vitės progimnazijos stadiono rekonstrukcija. Todėl ši Klaipėdos vieta tikrai pastebimai pasikeis.

Pastabas ir pasiūlymus dėl „Vaivorykštės tako“ gimnazijos rekonstrukcijos projekto galima teikti „Klaipėdos komprojektui“ iki vasario 4 dienos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder