FC Baseball: mus aplenkia televizija ir radijas, bet myli žmonės

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šią savaitę surengė du įspūdingus koncertus, kurių bilietai buvo išgraibstyti iki paskutinio vieneto. Jo komandai šie pasirodymai – itin brangūs, nes tai buvo paskutinė proga sugroti programą iš trijų paskutinių FC Baseball albumų.

Trys itin sėkmingi albumai, įrašyti per rekordiškai trumpą laiką ir „sold out” lentelės ant koncertų salių durų – FC Baseball sukūrė tai, kas pavyksta ne visiems.

Trečiadienį pilnutėlis Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatras, o penktadienį – tūkstantis žmonių Vilniaus „Kablyje“ susiliejo su koncerto šeimininku ir jo muzikos grupe į vieną nedalomą energetinį burbulą.

Visą šią jausminę patirtį sustiprino Pauliaus Varonenkos sukurtas apšvietimo dizainas. Scenoje – jokių LED ekranų, tik nuoga muzika – kostiumuotas vaikinas su gitara scenos priekyje tik jam žinomu būdu pasiekia tai, kad klausytojai mėgautųsi užsimerkę.

Atrodė, nėra dainos, kurios publika nenorėtų dainuoti drauge – FC Baseball albumų triptike apstu hitų, kurie aktualūs šiandien ir, nėra abejonių, publika norės jų rytoj. Tačiau koncertinė programa, sulydyta iš trijų albumų, „Kablyje“ nuskambėjo paskutinį kartą.

„Šią paslaptį atskleidžiau „Instagram‘e“ Vilniaus koncerto rytą. Tai nebuvo bandymas parduoti daugiau bilietų, nes juos išpirko jau beveik prieš mėnesį.

Tiesiog jaučiau norą pasakyti žmonėms, kas vyksta: netrukus mes grosime naują programą, pakeliui – albumas, dešimt naujų dainų, ir aštuonios iš jų atsiras būsimų koncertų grojaraštyje, – pasakojo FC Baseball.

– Žinoma, ir toliau grosime hitus, nes būtų nuodėmė neįtraukti į programą dainų, kurias visi myli. Tiesą sakant, lydi jausmas, kad mes vis dar esame „pocket band“, kurios klausosi saujelė ištikimų žmonių, jie mus žino ir myli. Realiai klausytojų – labai daug, bet mes vis dar mokame būti „kišenine“ grupe.“

FC Baseball sako, kad jaučia atsakomybę už savo klausytojų bendruomenę, kurią pasiėmė  drauge į muzikinę kelionę. „Bet dabar, sudalyvavę puslapio vertimo epizode „Kablyje“, visi kartu užeisime į keisčiausią kambarį šitame kelionės viešbutyje“, – naujuoju albumu intriguoja FC Baseball.

Šis jo darbas pasirodys balandžio 12 dieną. Kartu atlikėjas pristatys ir singlą su vaizdo klipu. Taip pat artėja labai intensyvus naujojo albumo pristatymo sezonas – numatytas aktyvus festivalinis FC Baseball maršrutas per Lietuvą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder