Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Miestietis
Miestietis, 2022-11-28 18:58

Super, dar vienas puikus straipsnis. Pietinis/Šiaurinis ragas man irgi labai maišėsi, o dar buvę/esami. Informacija pateikiama, kurios dauguma vietinių-klaipėdiečių nežino. Labai įdomiai susiskaitė

Mokytoja to mhm
Mokytoja to mhm, 2022-11-28 08:18

kurioje vietoje perrašytas darbas necituojant šaltinio? Ir kur tame darbe aprašytas XVIII a burlaivis, Kopgalio statinės? O pats tas "seniai išleisto darbo" autorius neperrašinėjo kito autoriaus, autorių darbų? A, bet taip... Kai dėl noro (pavydas?) įkąsti straipsnio autoriui ieškoma sliekų ant asfalto, tai visada rasi. Kažkam aiškiai nepatinka, kad žmogus labai įdomiai, išsamiai, periodiškai rašo apie mūsų krašto istorijos įdomybes. Ne nuobodžiai, ne akademiškai, o patraukliai. Spėju, "nepakeičiami" kai kurie istorikai, save laikantys pranašesniais ir turinčiais "išimtinę teisę" rašyti istorijos temomis, čia gieda. Giedokit. Arba vienas susireikšminęs veikėjas, kurį viešai drįso (pagarba už tai) sukritikuoti autorius. O aš tik džiaugiuosi, kad ponas Denisas rašo, visad skaitau, nes jo medžiagą skaityti paprasta ir lengva. Kai kurių autorių - neįmanoma. Jie rašo sau ir savo siaurai, uždarai bendruomenei, o ne visuomenei. Lauksime kitų publikacijų!

Kas
Kas, 2022-11-27 13:23

Kopgalis - pati jauniausia Neringos (ar Nerijos) dalis? Kas yra Neringa ir kas yra Nerija?

mhm
mhm, 2022-11-27 11:05

Perrašai kitų autorių seniai išleistus darbus - ir va, "slėpiniai" jau yra :)

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.