Palangoje prasidėję mokymai „Kūrybiškumo pamokos parke“ kviečia kultūros darbuotojus pasikrauti savo kūrybiškumo baterijas

Antradienį Palangoje startavo nemokami kvalifikacijos kėlimo mokymai KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE. Mokymai skirti Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių kultūros įstaigų darbuotojams.

Aktyviu dalyvavimu ir praktika paremtų mokymų metu, Vakarų regiono kultūros ir meno įstaigų darbuotojams suteikiamos praktinės žinios apie kūrybiškumą, aktualių problemų sprendimo būdus, auditorijos plėtrą, bendruomenės įtraukimą, paslaugų kokybės gerinimą.

Mokymai jau dabar sulaukė didelio susidomėjimo: į kelis iš jų jau yra susirinkęs maksimalus dalyvių skaičius.

Pirmuosius mokymus, pavadinimu "Nėra neįdomių temų", vedė Justina Muralytė Kozlovė, prekės ženklų strategė, agentūros Nebraska partnerė.

Mokymų metu dalyviai nagrinėjo technikas ir būdus, kaip net nykiausiose užduotyse, pilkiausiose temose atrasti sau ir auditorijai įdomius kampus, kaip kūrybiškai prieiti prie pačio kūrybos proceso, išrasti naujus formatus ir save juose.

Mokymuose dalyvavo kultūros darbuotojai iš Palangos gintaro muziejaus, Kulių kultūros centro, Plungės raj. savivaldybės Žlibinų kultūros centro, Palangos kurorto muziejaus, Kretingos raj. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos, Rietavo kultūros centro Tverų filialo ir kitų įstaigų.

Mokymų partneriai – įvairios kultūros įstaigos Palangoje, kurios draugiškai suteikia erdves mokymams: Palangos gintaro muziejus, Palangos kurorto muziejus, Palagos kultūros ir jaunimo centras ir Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Artimiausi mokymai vyks lapkričio 24 d., 29 d. Pirmuosius mokymus, kurie vadinasi „Ar lengva būti pirmam?“ ves Nidas Kiuberis - investuotojas, kavos profesionalas ir „Vilnius Coffee Festival“ vadovas, o lapkričio 29 dieną Nerijus Miginis - mokymų vadovas, edukologas dirbantis ugdymo inovacijų srityje Lietuvoje ir užsienyje pristatys temą „Bendruomenių akseleratorius - kaip įtraukti ir įgalinti bendruomenę“.

Mokymus KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS PARKE finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

VšĮ Užtaisas informacija

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder