Pergalingi „Smiltės“ šokėjų pasirodymai

Latvijoje vykusiame didžiuliame tarptautiniame šokių konkurse „Europestage Riga“ gimtojo miesto ir visos Lietuvos garbę gynė Klaipėdos šokių studija „Smiltė“. Puikiai pasirodžiusios jaunosios uostamiesčio šokėjos į namus grįžo su gausybe apdovanojimų.

Latvijos sostinėje surengtame tarptautiniame šokių konkurse „Europestage Riga“ dalyvavo 300 kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Vokietijos.

Iš viso ant ATTA centre savo meistriškumą demonstravo per 5 000 jaunųjų šokio meno mylėtojų.

Juos vertino komisija, kurią sudarė savo srities profesionalai iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir Latvijos.

Klaipėdos šokių studijos „Smiltė“ narės milžiniškoje šokėjų minioje ne tik neištirpo, bet ir buvo labai gerai matomos bei sulaukė labai palankių komisijos įvertinimų.

Klaipėdietės pasirodė baleto, modernaus ir charakterinio šokių stilių kategorijose. Jose šokėjai suskirstyti į amžiaus grupes nuo 8 iki 17 metų.

Klasikinio (baleto) šokio solo kategorijoje jauniausia solistė Beatričė Rokaitė atliko Amūriuko variaciją iš baleto „Don Kichotas“ ir užėmė 1-ąją vietą. Nugalėtojomis taip pat tapo Kotryna Rokaitė (atliko variaciją iš baleto „Satanella), Justė Gervinaitė (baletas “Faraono duktė„) ir Kotryna Zybartaitė, atlikusi Vestalkos variaciją iš baleto “Paquita".sokejai

Labai nedaug pritrūko Mėlynosios paukštės variaciją iš baleto „Miegančioji gražuolė“ atlikusiai Paulinai Kaminskaitei, kuri liko antra.

Charakterinio šokio grupės kategorijoje minėtos solistės ir Agnetė Kurakinaitė, Sofia Misevičiūtė, Adelė Remeikaitė, Agota Remeikaitė, Viltė Kareivaitė, Austėja Mickevičiūtė, Gerda Puzinauskaitė, Brigita Bružaitė bei Amelija Kristutytė atliko premjerinį šokį „Tarantella“. Komisija jį įvertino pirmąja vieta.

Modernaus šokio kategorijoje puikiai sekėsi ir vyriausioms studijos „Smiltė“ merginoms, kurios atliko premjerinius numerius.

Solistė Eimantė Karinauskaitė („Svečias“) užėmė 3 vietą, Rugilė Maitušytė („Daugialypis“) ir Justė Balčiūnaitė („Sielos veidrodis“) buvo ketvirtos, Vasarė Stančikaitė („Aura“) - penkta.

Modernaus šokio kategorijoje šios solistės bei Živilė Eglinskaitė, Rugilė Šukytė, Gabija Jasinskaitė ir Augustė Raudytė atliko šokį „Mintys“ ir iškovojo ketvirtą vietą.

Klaipėdos šokių studijos „Smiltė“ šokėjas ruošė studijos įkūrėja choreografė Ramona Valiūtė-Žukauskienė ir choreografė Kira Tychonova.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder