„Žalias Ošas“ atranda naujas Klaipėdos erdves

(1)

Beveik dešimtmetį įvairiose Klaipėdos vietose vykstantis dainuojamosios poezijos, bardų, poezijos ir kūrybos festivalis „Žalias Ošas“ liepos 13 dieną vėl džiugins uostamiesčio gyventojus ir svečius.

„Žalio Ošo“ bičiuliškas kamerinis koncertas draugams ateinantį šeštadienį vyks Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto parke. Festivalio organizatorius Jonas Baltokas tikino, kad žiūrovams, mėgstantiems akustinę muziką bei poilsį gamtoje, šis renginys paliks neišdildomą įspūdį.

„Penkių valandų programoje scena dalinsis ir pavieniai bardai, ir duetai, ir muzikantų grupės, ir poetiniai-muzikiniai projektai. Būtent tokia muzikine esė pagal L. Degėsio tekstus “Esu tas, kuris kalba„ festivalio programą atidarys Liutauras Degėsys, Jonas Baltokas ir “JieDu„ - Vilija ir Ramūnas Šepučiai. Vėliau tekstus skaitys ir Sondra Simana, Nijolė Kliukaitė-Kepenienė, Milginta Palubinskaitė ir kiti“, - sakė J. Baltokas.

Festivalio organizatoriai pasakojo, kad „Žalio Ošo“ atlikėjų geografija gana plati, tačiau dominuoja klaipėdiečiai: Alvydas Stalaučinskis, autorinės dainos konkurso dalyviai Saulė Valiukaitė ir grupė bei Valerija Bogdanova. Kartu su Jonu Baltoku pasirodys violančelistė vilnietė Agnė Arbačiauskienė.

Festivalis ypač didžiuojasi jame dalyvaujančia jaunąja karta, grojančia itin jaukiai ir profesionaliai, kurią atstovauja: Greta Dudytė, Laurynas Žiedas, folkloriniais sąskambiais visus žavinti Magdalena Baltokaitė ir grupė „Eternafolks“, Aurimas Bareikis ir grupė „Kopanugariai“, Aurimas Liudvinovičius ir grupė.

Koncerto programą uždarys festivalio brangakmenis - aksominio alto savininkė Emilija Statinaitė.

Šmaikštusis bardas J. Baltokas žiūrovus ragina neiškeisti „Žalio Ošo“ į vakarą su telefonu namie.

„Net jei subjurs oras, kelsimės po stogu - į universiteto Baltąją salę. Sutaupykite 150 Eurų, neikite į Selo koncertą - ateikite pas mus“, - kvietė fetsivalio organizatorius.

Sutaupykite 150 Eurų, neikite į Selo koncertą - ateikite pas mus (Jonas Baltokas).

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder