10 pirmojo pasimatymo baimių: 1-oji vieta atiteko baimei bučiuotis

Tyrimas atskleidė labiausiai paplitusias baimes, kurios aplanko pirmojo pasimatymo metu. Duomenys rodo: žmonės jaudinasi, kad pritrūks temų, nebus apie ką kalbėti, tačiau apklaustieji nurodo – pirmas bučinys kelia didžiausią baimę.

Užsienio žiniasklaidoje skelbiama, kad 48 proc. apklaustųjų nurodė, jog jaudinasi prieš eidami į pirmąjį pasimatymą, tuo tarpu panašus procentas žmonių nurodė, kad ši baimė kyla dėl pirmojo bučinio.

Visgi, pirmasis bučinys nėra vienintelė baimė – 46 proc. korespondentų bijo pirmojo susitikimo su uošviais.

Septyni iš dešimties apklaustųjų sako, kad keliaudami į pirmąjį pasimatymą svarsto, kaip turėtų pasisveikinti. Romantikai nežino, ar apkabinimas, bučinys į skruostą, rankos paspaudimas bus priimti tinkamai. Šią baimę rinkosi net 34 proc. apklaustųjų.

39 proc. korespondentų prieš pirmąjį pasimatymą išgėrė alkoholinį gėrimą, apklausoje jie teigė, kad taip nuramino nervus.  

Lūkesčiai pasitvirtinę realybėje 

Apklaustųjų buvo prašoma pasidalinti savo patirtimi iš pirmųjų pasimatymų. Dalis jų teigė, kad baimės išsipildė: 34 proc. žmonių, pasimatymo metu, nerado bendros kalbos. Vienas asmuo iš penkių apklaustųjų nurodė, kad turėjo nuobodų pasimatymą.

14 proc. žmonių nurodė, kad pasimatymas neįvyko, nes žmogus, su kuriuo bendravo internete, taip ir nepasirodė sutartoje vietoje. 10 proc. sakė, jog pamiršo žmogaus vardą, 11 proc. įsižeidė dėl antros pusės pasakytų žodžių, o 8 proc. žmonių, pasimatymo metu, apsipylė ar kitaip išsipurvino savo drabužius.

Tiems, kurie pasimatymo metu labiausiai bijo pirmojo bučinio, gali nepatikti kai kurių apklaustųjų patirtis: net 20 proc. žmonių teigia, kad pirmasis bučinys buvo sugadintas, kai lūpoms artėjant susitrenkia dvi poros akinių.

10 pirmojo pasimatymo baimių:

Bendrų temų neradimas;

Nejauki tyla;

Žmogus, su kuriuo susitinkama, gali būti nuobodus;

Žmogus, su kuriuo bendravote internetu, gali nepasirodyti sutartoje vietoje;

Žmogus, su kuriuo susitinkate, gali nesuprasti jūsų humoro jausmo;

Žmogaus, su kuriuo susitinkate, išvaizda neatitinka jo socialinių tinklų profilio nuotraukų;

Nežinote, ar turėtumėte sąskaitą dalinti per pusę;

Galite nesuprasti žmogaus, su kuriuo susitinkate, humoro jausmo;

Galite apsilieti ar kitaip išsipurvinti drabužius;

Bijote pirmojo bučinio, nežinote, kaip turėtumėte jį pradėti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder