20-metė aktorė Kremliaus fone apnuogino savo sėdmenis ir sėdo už grotų

20-metė aktorė Kremliaus fone apnuogino savo sėdmenis ir sėdo už grotų

(2)

Filmų suaugusiems modelis ir OnlyFans kūrėja, sekėjams žinoma kaip Rita Fox, šią savaitę atskleidė, kad yra areštuota už tai, kad Rusijoje prie katedros demonstravo savo užpakaliuką, paskelbė shethepeople.tv.

Dviejų savaičių sulaikymas jai skirtas po to, kai ji paskelbė nuotraukas iš Raudonosios aikštės Maskvoje, netoli Kremliaus, oficialios Rusijos prezidento Vladimiro Putino rezidencijos.

Kaip teigiama pranešimuose, Ksenija Damova, kaip vadinasi "OnlyFans" žvaigždė, iš pradžių nežinojo apie padarytą nusikaltimą.

Ji sako supratusi, kad tai buvo "smulkus chuliganizmas", dėl kurio jai buvo paskirta 14 dienų laisvės atėmimo bausmė.

"Aš visada buvau patriotė. Aš myliu Rusiją", - sakė ji, kurią cituoja "Daily Star".

Tai buvo jos pirmas apsilankymas Raudonojoje aikštėje, kaip teigiama jos pareiškime, ir ji neketino įžeisti savo protėvių rusų.

Izaoko aikštė, kurioje Foks pozavo su nuleistomis kelnėmis, yra pagrindinė Maskvos įžymybė. Veiksmai prieš ją laikomi dalimi kovos su panašiais kūrėjų triukais viešose vietose Rusijoje.

Ritai Fox ir kitiems Rusijos kūrėjams gresia ieškinys dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Archyvų nuotr.

Remiantis pranešimais, Rusijoje gyvenančiam ukrainiečių modeliui Irinai Volkovai taip pat gresia bausmė už nepadorų elgesį po incidento, panašaus į Ritos Fox atvejį.

Kaip pranešama,  "Instagram" influencerė I. Volkova vaizdo įrašą nuogu užpakaliu netoli Šventojo Izaoko bažnyčios padarė šių metų vasarą, tačiau Rusijos valdžios institucijos apie tai sužinojo tik neseniai.

Savaitgalį ji pasirodė teisme, kur atsiprašė ir pareiškė, kad savo veiksmų nebekartos.

Policijos spaudimas vietos kūrėjams sukėlė nepasitenkinimą, nes daugelis aktyviai bando nesilaikyti reglamento.

Anksčiau šiais metais modelis Jelena Nikiforovskaja taip pat praleido tris dienas kalėjime už tai, kad Rusijos Jekaterinburgo mieste prie viešųjų pastatų pozavo nuoga nugara.

Archyvų nuotr.

Didesnė - dešimties mėnesių - bausmė buvo skirta "TikTok" porai, kuri, kaip pranešama, imitavo oralinį seksą prie Maskvos Šv. bazilijaus katedros.

Teismas pripažino Anastasiją Čistovą ir jos draugą Ruslaną Murodžonzodą kaltais dėl "religinių jausmų įžeidimo", kaip rašo "Daily Mail". 

Archyvų nuotr.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder