20-metis ukrainietis "apsimetė" pensininku, kad galėtų išvykti į užsienį

Užkarpatėje, Solotvyno kontrolės punkte, pasieniečiai sustabdė dar vieną bandymą neteisėtai kirsti sieną - 20-metis ukrainietis "apsimetė" pensininku, - paskelbė unian.net.

Vaikinas iš prekeivio iš Chersono nusipirko pensijos pažymėjimą už 1500 dolerių.

Apie tai "Facebook" tinkle pranešė Ukrainos valstybinės sienos apsaugos tarnybos Vakarų regiono departamentas.

"Patekti į kaimyninę Rumuniją bandė mūsų 20-metis tautietis iš Chersono, kuris, norėdamas pateikti dokumentus, inspektoriui pateikė pensijos pažymėjimą", - sakoma pranešime.

Išsamiai išnagrinėję pateiktą dokumentą pasieniečiai nustatė, kad jis suklastotas.

"Per apklausą garbaus amžiaus pensininkas pasakė, kad kortelę įsigijo iš verslininko iš Chersono už 1500 JAV dolerių", - sakė pasieniečiai.

Ukrainos valstybinė sienos apsaugos tarnyba išsiuntė pranešimą apie nustatytus nusikalstamos veikos, numatytos BK 358 straipsnio "Dokumentų, antspaudų, spaudų ir blankų klastojimas, suklastotų dokumentų, antspaudų, spaudų pardavimas ar panaudojimas" 4 dalyje ir BK 336 straipsnyje "Vengimas šaukimo į mobilizaciją", požymius.

Anksčiau Mohyliv-Podilskio kontrolės punkte (pasienyje su Moldova) pasieniečiai neleido iš Ukrainos išvykti vyrui, kurio dokumentuose buvo nurodyta, kad jis išleistas dėl nėštumo ir sunkaus gimdymo.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder