3 pagrindiniai nevykėliai tarp Zodiako ženklų (23)

Mes dažnai stebimės, kodėl vieniems gyvenime sekasi, kai jie net neįdeda daug pastangų, o kiti neriasi iš kailio, tačiau vis tiek nieko nepavyksta. Ir dabar mes kalbame ne apie laimėjimą loterijoje ar azartinius lošimus, o tik apie sėkmę gyvenime. Taigi, pažvelkime į pagrindinius nevykėlius tarp visų Zodiako ženklų.

Vėžys

Šio ženklo atstovai iš tiesų dažnai būna nevykėliai ir nesėkmingi, tačiau taip yra tik dėl jų pačių daromo pasirinkimo.

Daugeliu atvejų jie bijo rizikuoti ir, kaip tikri vėžiai, grįžta atgal, užuot žengę ryžtingą žingsnį į priekį. Pasislėpę savo kiaute,

Vėžiai sėdi  namuose, ir dažnai tai juos tenkina, ir net jei netenkina, jie ieško problemų priežasčių visur, bet tik ne savyje.

Vėžio moterys dažniausiai nori pasiaukoti, paaukoti savo karjerą, pomėgius dėl virtų barščių ir išlygintų marškinių. Ir niekas nesako, kad būti gera namų šeimininke yra blogai, tačiau Vėžio moterys dažnai perlenkia lazdą, atsisakydamos savęs dėl namų jaukumo.

Svarbiausia po to nekaltinti likimo dėl to, kad gyvenime nepasisekė, iš tikrųjų tai padarė patys Vėžiai.

Jautis

Darbštūs ir stropūs Jaučiai yra įpratę patys pasiekti viską gyvenime ir nepasitikėti likimu.

Kaip tikri jaučiai, jie aria ir aria nepakeldami galvos ir dažnai nesidairydami aplinkui.

Jiems atrodo, kad kuo daugiau jie dirbs, tuo didesnė tikimybė, kad jiems pasiseks.

Ir tai yra pagrindinė jų problema, jie visada nepatenkinti savimi, savo gyvenimu ir savo darbu, ir net nesupranta, kad daugeliui žmonių ir to net nepavyksta pasiekti, ir apie tokius rezultatus jie gali tik pasvajoti.

Ir, kaip sakoma, už viską reikia dėkoti likimui, o Jaučiai net nesupranta už ką!

Pagrindinis patarimas šio ženklo atstovams – vertinti save ir savo, nors ir nedidelius, bet vis tiek pasiekimus, tada viskas gali pasikeisti ir jiems tikrai pasiseks.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai nėra patys nesėkmingiausi žmonės, tačiau vis dėlto juose yra dalis nevykėliškumo.

Ir taip yra todėl, jog pagal savo prigimtį Svarstyklės yra įpratusios visada abejoti ir dvejoti prieš priimdamos sprendimus.

Ir kol svarstyklių lėkštelės įgaus pusiausvyrą, ir vienoje ar kitoje situacijoje bus priimtas teisingas sprendimas, traukinys jau, kaip sakoma, bus nuvažiavęs. 

Joms sunku priimti staigius sprendimus ir daryti spontaniškus veiksmus, Svarstyklėms reikia pagalvoti, suskaičiuoti, pasverti, galbūt tai yra teisinga, tačiau kartais, kas nerizikuoja, tas lieka be šampano ir be sėkmės Juk sėkmė myli drąsuolius! Tai galioja visoms gyvenimo bei darbo sritims, taip pat ir meilėje.

Raktažodžiai
Nesirinkt dvigubu variantu sne
Ir, 2021-08-02 22:51
Nesirinkt dvigubu variantu sne
Ir, 2021-08-02 22:51
Šiaip kai kurie vėžiai savo bukumu, nelankstumu ir atsilikimu , gali taip suėsti nervus ir vėžį ivaryti, nuo vėžių kuo toliau, jei nori sveikas likti, jie pabaisos ir priekabus kaip gnida.
Ona, 2021-08-02 20:28
Sidebar placeholder