3 Zodiako ženklai, kuriais negalima pasitikėti

Gyvenime daugelis žmonių nusivilia tais, kuriais pasitikėjo. Vieni tebuvo įsivaizduojami draugai, antri – nesąžiningi kolegos, o treti sudaužė širdį. Tikriausiai net skeptikai sutiks, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai turi panašius charakterio bruožus. Yra tokių, kuriais negalima pasitikėti.

Dvyniai

Dvyniai yra tikri chameleonai dėl savo prigimties dvilypumo. Jie yra permainingi ir sugeba būti visur vienu metu, greitai prisitaikydami prie bet kokių sąlygų.

Įgimtas smalsumas skatina juos rinkti informaciją, kuri gali būti panaudota geram arba blogam. Šio ženklo atstovai stengiasi neparodyti savo nepatikimumo.

Tačiau ateina laikas, kai jie iškelia savo interesus aukščiau: sulaužo pažadus, keičia planus ir netgi žmones savo aplinkoje. Tačiau jie mylimi dėl linksmo nusiteikimo ir pasirengimo bet kokiems pokyčiams.

Svarstyklės

Svarstyklių polinkis į analizę ir apmąstymus gali pasirodyti kaip dorybė, nors šios savybės kitiems ne visada tokios atrodo. Tuštybė, kerštingumas ir savanaudiškumas yra bendri charakterio bruožai, būdingi šiam ženklui. Jei jo atstovai nebus patenkinti, jie netrukus smogs atgal.

Avinas

Žavus, linksmas Avinas tampa bet kurios kompanijos siela. Su juo lengva ir malonu, kol jo interesai lieka dėmesio centre. Jis atkakliai eina savo tikslų link, nepaisydamas visų kliūčių.

Gyvenimas su Avinu yra tarsi loterija: švelnus ir mandagus vienu metu, jis akimirksniu virsta beveik tironu. Bet jei Avinas suvokia, kad pasaulis sukasi ne vien apie jį, jis sugeba pasikeisti.

Tai nereiškia, kad tikri „piktadariai“ randami tik tarp šių trijų ženklų. Kiekvienas žmogus turi gerą ir blogą pradą. Pavyzdžiui, Jautis yra kryptingas ir darbštus, tačiau kartais jam trukdo jo užsispyrimas. Vėžys yra rūpestingas ir ištikimas, tačiau pernelyg jautrus ir emocingas, o tai atstumia žmones.

Liūtas yra ambicingas ir žavus lyderis, kuris kartais nejaučia ribos tarp pasitikėjimo ir puikybės. Logiška ir kruopšti Mergelė puikiai sprendžia problemas, tačiau į viską žiūri per daug rimtai. Sarkastiškas ir organizuotas Skorpionas žino savo vertę ir linksmai žvelgia į pasaulį, tačiau yra profesionalus manipuliatorius.

Šaulys yra optimistiškas ir kupinas nuotykių, kol nesusierzina. Ožiaragis yra labai protingas filosofas, mėgstantis valdžią ir nemokantis leistis į kompromisus.

Išmanusis Vandenis yra įdomiausias iš visų 12 ženklų, nors yra laikomas lengvabūdžiu ir emociškai susvetimėjusiu. Galiausiai empatiškos ir svajingos Žuvys yra vienišės, siekiančios pabėgti nuo realybės.

Sidebar placeholder