3 Zodiako ženklai, kuriems ketvirtadienio horoskopai neguodžiantys

Šiandien fiziškai sunki diena; ne tragiška, nesusijusi su nelaimingais atsitikimais, bet tokia fizinė, kuri mūsų kūną įtraukia į kelionę, o šiandienos kelionė yra susijusi su pernelyg dideliu mąstymu, kuris sukelia pykčio ir priešiškumo būseną.

Šią dieną primygtinai reikalaujama, kad jei mąstysite neigiamomis mintimis, pajusite jas kūne, pavyzdžiui, skausmus, sustingimą ir vangumą.

Galbūt nebus sunku išlipti iš lovos, tačiau bus sunku išlaikyti dienos tempą. Mūsų mintys šiandien bus sutelktos į liūdnus dalykus.

Yra dalykų, kurių negalėsime atšaukti.

Įskaitant dalykus, kurie trims Zodiako ženklams reiškia beviltiškumą.

Archyvų nuotr.

1. Svarstyklės

(rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės, jausitės taip, kad atrodys, jog labai pykstate ant ko nors darbe.

Daugiausia dėl to, kad manote, jog jis yra idiotas, ir negalite pakęsti, kai į jo veidą žiūrite ilgiau nei tris sekundes, bet taip pat ir dėl to, kad esate blogos nuotaikos, o šis žmogus tiesiog yra tas, kuris turi gauti visą jūsų paniekos efektą.

Po kelių šios dienos valandų galite suprasti, kad iš tiesų tai JŪS čia esate bėda, tačiau išdidumas leis jums tęsti toliau, kaip ir iki šiol - su savo šmaikščiomis replikomis ir netolerantiška kantrybės stoka, kai kalbama apie bet kurį kitą žmogų, kuris pakliūva į jūsų matymo lauką.

Svarstyklės šiandien nesulauks didelio palaikymo.

Archyvų nuotr.

2. Vėžys

(birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Jūsų gyvenime žmonės jus pažįsta kaip griežtą, bet prieinamą, o jei šiandien, Marso konjunkcijos su Neptūnu metu, jie ketina prie jūsų prieiti, atras kitą jūsų pusę: piktą ir nemalonų barškutį, kuris viskam sako "NE".

Šiandien turėsite progą parodyti savo užsispyrimą taip, kad tai gali šokiruoti artimiausius jūsų aplinkos žmones.

Šiandien visur, kur tik eisite, demonstruosite savo svarbą, primygtinai teigsite, kad esate teisus, ir priversite žmones "perdaryti" dalykus vien todėl, kad nematote vertės jų pirmuosiuose bandymuose viską padaryti teisingai.

Šiandien esate aukščiausias teisėjas. Laimei, tie, kurie yra jūsų gyvenime, žino, kad jūs greitai vėl tapsite maloniu ir stabiliu žmogumi, koks buvote dar vakar.

Archyvų nuotr.
 

3. Vandenis

(sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šiandien jaučiatės spaudžiamas ir tuo piktinatės. Turite asmeniškai kai kuo pasirūpinti, ir tai tikrai slegia.

Tai gali būti susiję su šeima ir šeimyniniais įsipareigojimais, ir jums tai vis labiau atrodo našta, o ne pareiga.

Atrodo, kad visa tai palikta spręsti jums, o pagalbos, kurios norėtumėte, nesulaukiate.

Kadangi turime Marso jungtį su Neptūnu, norėsite pasitraukti į savo privačią ir saugią erdvę.

Jūsų asmeniniame pasaulyje viskas yra puiku, ir jūs pradedate piktintis, kad dėl kokių nors priežasčių turite jį palikti.

Išsiugdėte gyvenimo būdą, kuris neleidžia išsiblaškyti, o dėl šiandieninių šeimyninių įsipareigojimų jausitės visiškai pasipiktinę šeimos nariais, ypač tais, kurie, atrodo, dingsta, palikdami darbus atlikti jums vieniems.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder