5 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie vedę tampa nepakenčiami

Būtų gerai, jeigu tai būtų tiesa. Kai kurie vyrai buityje tokie bjaurūs ir nepakenčiami, kad sunku patikėti. Sužinokite, kuriuos vyrus žvaigždės apdovanojo pačiomis blogiausiomis santuokos prasme savybėmis.

Avinas

Degtukas, fakelas, ne žmogus, o parako statinė.

Norite ekstremalių emocijų ir nuotaikos sūpynių kiekvieną dieną?

Tuomet jis jums!

Sunervinti Aviną gali bet kas, bet kokia smulkmena, o jo pykčio ir išraiškos jėga gali nuo kelio nušluoti net nedidelį kaimą.

Ginčo ar savo nuomonės išsakymo procese šis ženklas gali suprasti, kad yra neteisus, bet net ir tuo atveju nesiliauti spjaudytis nuodais.

Avinui neduok pavalgyti, bet duok už ko nors užsikabinti liežuviu. Ir apskritai nesvarbu, ar jis ką nors nutuokia pokalbio temoje, ar išvis žino, apie ką dabar kalbama.

Užmegzti normalų dialogą su tokiu kietakakčiu – neįmanoma misija. Ir viskas todėl, kad avinas neturi tikslo atrasti tiesą. Jam ginčai su kitais – savotiškas sportas, ir jo perauklėti neįmanoma.

Tačiau kaip greit toks vyras užsidega, taip greit ir atvėsta.

Avino žmonai reikia suprasti, kad agresijos pliūpsnio ar blogos nuotaikos priepuolio metu jos vyras pavirsta į uždarą sistemą, kurios nepasiekia nė vienas argumentas.

Šiuo atveju geriau tiesiog išmokti išlaukti audrą.

Vėžys

Niurzgimas, skundai, ašaros, nuolatinis skundimasis pasaulio, žmonių, viršininkų, aplinkybių neteisingumu – tokia ateitis jūsų laukia santuokoje su vyru Vėžiu.

Sutikite atiduoti ranką ir širdį tik tuo atveju, jeigu esate pasirengę visą gyvenimą klausytis savo sutuoktinio skundų apie viską iš eilės ir dar intensyviai jį juosti.

Jeigu to jūsų planuose nėra, santuoka gali jums virsti į pražudytą jaunystę.

Vėžys nemoka rizikuoti. Jam pasaulis – viena didelė pavojų, laukiančių kiekviename žingsnyje, sistema.

Todėl nesitikėkite iš šio ženklo ambicijų ir veiklumo karjeroje, o taip pat iniciatyvos buityje. Jis mirtinai bijo bet ko naujo.

Remontas?

Ne, brangu, o jeigu dar vaikai sugadins?

Atostogos užsienyje? Nesąmonė, kaime geriau, o ten ir apvogti gali. Naujas kompiuteris? Na ką tu, senajam dar nėra nė septynerių metų!

Šalia viso to Vėžiai dar ir konservatyvūs. Jie nesupranta, kaip gaalima per penkerius metus sunešioti paltą ir išmesti „beveik naujas“ kojines.

Iš tokio vyro neverta laukti brangių dovanų ir netikėtų staigmenų. Greičiausiai jis į savo šeimą atsineš iš savo tėvų perimtą santykių modelį ir visą gyvenimą jį gins.

Tad jeigu jums tai neatrodo normalu, bėkite nuo Vėžio kuo greičiau.

Mergelė

Iš šito aisbergo vietoj meilės ir švelnumo apraiškų galima laukti nebent šalto „užsidėk kepurę“ arba formalaus „aha, aš tave irgi“.

Tokie vyrai niekada iki galo neatsiduoda aistrai, jie tarsi pasilieka savo širdžiai „atsitraukimo kelią“, kuriuo būtų galima grįžti ir viską atsukti atgal, tarsi nieko nė nebuvo.

Pradėdamas santykius ar netgi sudarydamas santuoką vyras Mergelė vis dar puoselėja mintį, kad visa tai laikina, iki pirmojo partnerės „nusižengimo“, o po to jis galės susirinkti daiktus ir išeiti į kokią nors kitą vietą.

Kad vyras nustojo jums jausti ką nors šiltesnio, liudija smulkių pretenzijų kiekio augimas.

„Sriuboje trūksta druskos“, „kvaila suknelė, persirenk“, „vėl naršai tą telefoną, nusibodo“ – visa tai bus pasakyta su veidu, neturinčiu visiškai jokių emocijų.

Vyrui Mergelei net ir nekyla ypatingo diskomforto,. bet jis vis tiek siekia išsakyti savo vertingą nuomonę, net jeigu ji gali užgauti mylimąją.

Jeigu gyvenime jums reikia dėmesio ir jausmų reiškimo maloniais žodžiais ir poelgiais, apeikite šį ženklą iš tolo.

Skorpionas

Šis piktas, įžeidus padaras gyvena ir į dienoraštį atminties užkaboriuose rašosi duomenis apie visus savo įžeidėjus.

Vien tik žvilgsnis ko vertas – nuo jo sunkumo galima tiesiog eiti ir užsikasti iki kaklo į žemę.

Skorpiono žmona turi būti pasirengusi nenutrūkstamam priekabių srautui ir – o taip! – nuolatiniam lyginimui su jo mama, nes ji – dar viena svarbiausia moteris jo gyvenime.

Šiam padarui teikia malonumą supriešinti marčią su anyta ir stebėti, kaip dėl jo kariauja ir bando pervilioti į savo pusę.

Kažkodėl Skorpionas galvoja, kad jeigu jis nusiminė, įžeidėjas pats turi suprasti, kas yra, ir melsti pasigailėjimo.

Nematydamas tokios „natūralios“ reakcijų grandinės jis pučiasi ir pyksta dar labiau, o jo vidinis pasaulis tampa dar tamsesnio atspalvio.

Toks vyras būtinai jums primins kiekvieną ne taip pasakytą žodį ar jį įžeidusį veiksmą net praėjus daugeliui metų.

Tie Skorpionai, kurie per savo gyvenimą prikaupė pakankamai daug negatyvo, pavirsta uždelsto veikimo bombomis.

Jie gali net pakelti prieš jus ranką, todėl prieš vestuves dukart pagalvokite.

Ožiaragis

Nėra labiau užsispyrusio Zodiako ženklo, nei šis.

Jeigu vyro Ožiaragio ir žmonos nuomonės išsiskyrė – prasti popieriai, bus skandalas, kuris galiausiai nieko neduos.

Šis kietakaktis vis tiek pasielgs savaip.

Pastūmėti jį priimti kokį nors moteriai naudingą sprendimą galima tik vienu būdu – kad Ožiaragis pagalvotų, jog tai jo paties idėja.

Nemokate taip? Ruoškitės nusileisti visą likusį gyvenimą.

Pats skausmingiausias klausimas Ožiaragiui – kur leidžiami pinigai.

Jis toks šykštus, kad gali net atsakyti giminaičiams, kuriems reikia skubios finansinės pagalbos, ar mylimą moterį per gimtadienį palikti be dovanos.

Jo supratimu, tai „racionalus lėšų skirstymas priklausomai nuo aplinkybių“, o aplinkinių supratimu – tai šykštumas.

Beje, Ožiaragiai nėra aktyvaus visuomeninio gyvenimo gerbėjai ir net gali tam tikromis aplinkybėmis „šaknimis įaugti“ į sofą, perkeldami visą bendravimą su žmonėmis į socialinius tinklus.

Tad jeigu susiruošėte tekėti už tokio vyro, pamirškite triukšmingus vakarėlius ir ekstrymą – jūsų didžiausiu nuotykiu taps žygis į artimiausią prekybos centrą.

Archyvų nuotr.

Jei patiko straipsnis, nepamirškite pasidalinti su draugais Facebook!

Taip pat skaitykite:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder