5 Zodiako ženklai, kuriems geriau būti vienišiems, nei užmegzti santykius

Kai kuriems Zodiako rato atstovams vienatvė yra komfortiška vidinė būsena. Tai galima pateisinti tuo, kad dėl savo prigimties jie negali užmegzti artimų tarpusavio santykių. Antra šios situacijos priežastis yra ta, kad gyventi vienam yra džiaugsmingiau.

Deja, daugelis žmonių net nesusimąsto, ką įsimyli. Jų veiksmai grindžiami tik jausmais, kurie, deja, greitai išblėsta. Tačiau problemos išlieka. Bet yra ir žmonių, kurie labai atsakingai renkasi partnerį. Jie kuria tvirtus ir ilgalaikius santykius, pagrįstus pagarba ir bendrais interesais. Ir, žinoma, nepamirškite apie tuos, kurie visiškai neigia santykius, ir atsisako galimybės mylėti. Kokiam tipui priklausote jūs?

Archyvų nuotr.

Vienatvė © Unsplash.com

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagrindinė priežastis, dėl kurios šio ženklo atstovams patogiau būti vieniems, nei turėti gyvenimo draugą, yra įsipareigojimų baimė. Merkurijaus globotiniams viskas labai greitai nusibosta. Santykiuose su Dvyniais beveik neįmanoma rasti pusiausvyros ir bent kažkokio nuoseklumo. Merkurijaus globotiniai yra labai nenuspėjami ir mėgsta peržengti visuotinai priimtus standartus. Pagrindinė Dvynių taisyklė – pasitikėti galima tik savimi.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Laisvė Jupiterio globotiniams yra didžiausia vertybė. Artimi santykiai reiškia tam tikrą prieraišumo laipsnį, o Šaulys baiminasi, kad gali įstrigti vienoje vietoje. Jis kategoriškai nenori su kuo nors tvirtai susisaistyti, nes Šaulys turi būti laisvas ir pasirengęs įdomiems nuotykiams. Jis tiki, kad prisirišimas varžo, o kartais net ir labai stipriai. Šauliui santykiai yra tam tikras inkaras, neleidžiantis jam judėti audringame įvykių vandenyne. Todėl prieš įsimylėdami, visada pabandykite atidžiau pažvelgti į Šaulį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagrindinė Marso globotinių vienatvės priežastis yra didelis impulsyvumas. Jie nepakenčia laiko švaistymo, todėl visada reikalauja greitų rezultatų. Gyvenime jie juda beprotišku greičiu, kuris yra per didelis aplinkiniams, todėl Marso globotiniai stengiasi judėti vieni ir neapsikrauti nereikalingu balastu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio ženklo atstovų užsispyrimas nepalyginamas su niekuo, ir būtent tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios gyventi vienam yra daug patogiau. Savo aplinkoje Veneros globotiniai stengiasi išlaikyti tik bendraminčius. Taip yra dėl to, kad dauguma žmonių nėra apdovanoti tokiomis savybėmis, kaip nuspėjamumas ir stabilumas, kurias beprotiškai vertina Jaučiai. Šio ženklo atstovai negali pakęsti nesaugumo jausmo, kuris būdingas artimiems santykiams.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiams yra svarbu iš gyvenimo gauti viską, kas įmanoma. Jie nedaro žingsnių atgal, kurie, jų manymu, yra būdingi santykiams. Saturno globotiniai yra reiklūs ir puikiai supranta, kad artimi santykiai atitraukia dėmesį nuo tikslingo judėjimo į priekį. Romantiški santykiai jiems yra visiška nesąmonė, todėl, jei savo gyvenimo kelyje jie nesutinka žmogaus, kuris galėtų suteikti didžiulę pagalbą, tada jiems garantuota vienatvė.  

Archyvų nuotr.

Vienumoje su savimi © Pixabay.com

Sidebar placeholder