5 Zodiako ženklai, kuriuos rudens viduryje kliudys Kupidono strėlės

Šį rudenį kai kuriems Zodiako ženklams pasitaikys puiki galimybė pradėti naujus santykius. Ir tai nebus paprasta romantiška avantiūra, o kupini meilės ir aistrų santykiai.

Organizatorių nuotr.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas spalio mėnesį taps Kupidono strėlių auka. Jis pradės naujus santykius labai sparčiai, tačiau lygiai taip pat žaibiškai galės juos išardyti.

Taip atsitiks dėl to, kad Avinas yra įpratęs regzti po kelis romanus vienu metu, šį kartą toks variantas nepasiteisins.

Jeigu jis norės turėti porą,. tai teks pasirinkti sau vienintelį partnerį ir nevaikščioti į pasimatymus su keliais asmenimis pagal grafiką.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniai ryšis užmegzti meilės intrigą. Tai galės būti tiek trumpalaikis susižavėjimas, tiek ilgalaikiai santykiai.

Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai net ryšis išduoti savo mylimą gyvenimo partnerį. Šiuo atveju reikėtų labai gerai apsvarstyti visas konspiracijos galimybes, kad paskui nereikėtų klauptis ant kelių ir maldauti sutuoktinio atleidimo.

Keli aistringi susitikimai gali smarkiai pagražinti Dvynių gyvenimą, bet apie tai neturi žinoti nė vienas pašalinis asmuo.

Kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams spalio mėnuo gali tapti rimtų santykių pradžia. Vienišiems Dvyniams geriau nevengti naujų pažinčių, nes jos gali pasirodyti lemtingos.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelė rudens viduryje bus tiesiog įtraukta į meilės verpetą. Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turės galimybę iš esmės pakeisti savo asmeninį gyvenimą.

Jie galės tikėtis įdomių pažinčių , kurios peraugs į nuostabų meilės romaną, kupiną švelnių jausmų ir beprotiškų aistrų.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau susiradę savo porą, reikėtų laikytis vieno protingo patarimo: branginkite tai, ką turite, ir neieškokite naujų santykių nuošalyje. ieko gero iš slaptų meilės avantiūrų neišeis.

Jos atneš tik nusivylimus, ir išsiskyrimą su antrąja puse.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Rimtos permainos spalio mėnesį įvyks Svarstyklių asmeniniame gyvenime. Ir tie pokyčiai bus malonūs.

Jie padės sustiprinti susituokusių šio Zodiako ženklo atstovų santykius su antrąja puse, o vienišiems pasitaikys galimybės sutiktii sau mielą žmogų.

Tų, kurie susiras sau naują meilę, laukia įdomūs santykiai, kupini įvairiausių siurprizų. Dauguma jų vėliau atšoks vestuves.

Tų, kurie jau gyvena santuokoje, taip pat laukia įdomūs pokyčiai. Jų atvėsę jausmai įsižiebs iš naujo ir pora išgyvens naują medaus mėnesį. Jų santykiai pereis į naują lygį.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Rudens viduryje ir vienišam Šauliui seksis asmeniniame gyvenime. Jo naujasis romanas bus nepanašus į visus anksčiau buvusius. Naujieji partneriai tiesiog skęs jausmų jūroje.

Vienintelė problema, kuri gali kilti – naujieji santykiai gali pasirodyti trumpalaikiai ir dėl to labai smarkiai nuvilti Šaulį.

Tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie gyvena santuokoje, patartina atidžiau įsiklausyti į partnerio žodžius ir užuominas, atkreipti dėmesį į jo elgsenos pokyčius, kurie gali būti pirmieji neištikimybės ženklai. Kad išvengtų išdavystės,

Šaulys turėtų pats pakeisti savo elgseną ir daugiau dėmesio skirti partneriui.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder