6 Zodiako ženklai iš kurių labiausiai mėgsta šaipytis žmonės

Dauguma mūsų nenori būti nemalonūs kitiems, bet kartais negalime susilaikyti ir pasijuokti kito sąskaita.

Galbūt jūsų draugas negali taisyklingai ištarti žodžio, kad ir kaip stengtųsi. Galbūt jūsų teta visiškai nepastebi, kad niekam kitam neleidžia tarti žodžio.

Arba gali būti, kad jūsų bendradarbis nesuvokia, kad jis giriasi, kai kalba apie savo daugybę diplomų ir milijoninius namus.

Kai kurie žmonės tiesiog patys save taip pastato. Norėdami išsiaiškinti, kas labiausiai linkęs taip elgtis, pasikalbėjome su profesionaliais astrologais.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie Zodiako ženklai yra labiausiai pašiepiami - nuo linksmų, iš kurių galima pasišaipyti, iki labai jautrių iš kurių mėgstama šaipytis.

6 Mergelė

Mergelės yra ne tik Zodiako perfekcionistės, bet ir vienos didžiausių nerimastingųjų, arba "nerimo ir nesaugumo kamuolys", kaip apibūdina "Mysticsense" astrologė Rachel Clare.

Ji sako, kad šis ženklas "dažnai pašiepiamas dėl akivaizdžios kovos su gyvenimo nenuspėjamumu".

Jei Mergelės mėgstamoje pietų vietoje nutraukiamas jų mėgstamų salotų tiekimas, jos gali rimtai susigriebti.

Arba jei susitikimas paskutinę minutę perkeliamas į kitą datą, tai gali sugadinti visą jų dieną.

"Jei išmoktų viską paleisti ir būti spontaniškesnės, joms tikriausiai geriau sektųsi viešumoje", - sako Klarė.

5 Vandenis

"Laimingas ir linksmas Vandenio ženklo atstovas gali atrodyti neįtikėtinas pretendentas, - pastebi astrologijos tinklaraščio "Tipiškai aktualu" įkūrėja Šarlotė Kirsten, - tačiau tiesa ta, kad jų nepriklausoma ir laisva prigimtis gali sukelti kitiems ženklams pavydo priepuolį."

Vandeniai laikomi ekscentriškiausiais Zodiako nariais, ir jiems nerūpi, jei jų keistiems pomėgiams, keistam stiliui ar unikaliai pasaulėžiūrai nepritaria kiti.

Tai taip pat suteikia jiems maištingumo bruožų.

"Tai, ką Vandenis laiko ambicingumu, kiti vertina kaip teisingumo jausmą", - priduria Kirsten.

4 Avinas

Avinas yra ne tik ugnies ženklas, bet ir valdomas Marso - intensyvumo, aistros ir agresijos planetos. Tad nenuostabu, kad jie pasižymi blogiausia nuotaika iš visų Zodiako ženklų.

"Avinai, būdami sprogūs ir reaktyvūs, nedaro sau jokios naudos, - sako Klara.

"Kai juos kas nors suerzina, jie iš tiesų yra tarsi tiksinti bomba."

Ir nors galite manyti, kad toks elgesys kitiems kelia baimę, "daugeliui žmonių Avinų karštakošiškumas ir nekantrumas kelia juoką", - aiškina Klarė.

Prarandate sveiką protą dėl to, kad jų mėgstama futbolo komanda pralaimėjo, arba dėl to, kad jų iškepta vištiena šiek tiek perkepė? Tai juokinga.

3 Liūtas

Turbūt juokingiausia Liūtų savybė yra ta, kad jie "niekada nesuvokia, jog iš jų tyčiojamasi, nes jiems jie taip pat yra visatos centras", - pastebi Klara.

"Nuolat siekdami dėmesio ir darydami tiesiogine prasme bet ką dėl dėmesio, Liūtai kitų juoką automatiškai vertins kaip kažką teigiamo, nors iš tikrųjų taip yra ne visada."

Kirsten priduria, kad dėl jų "drąsios ir įžūlios prigimties aplinkiniai gali greitai jų nemėgti, laikydami juos arogantiškais, egocentriškais ir šiek tiek šaltais".

Didžiausia Liūtų problema yra ta, kad jiems sunku pakęsti dalijimąsi dėmesiu su kitais.

"Nenuostabu, kad žmonės ne visada maloniai priima Liūtus, kai jie gali būti tokie susitelkę į save, kad visiškai nesuvokia realybės, - sako Klara. Tačiau jie bent jau visada pradės vakarėlį!

2 Dvyniai

Dvyniai yra Dvynių ženklas, todėl jiems būdinga dvilypė prigimtis, kuri kartais gali pasireikšti dviveidiškumu ar apsimetinėjimu.

Pasak Klarės, tai reiškia, kad "jie dažnai atsiduria apkalbų ir pajuokos centre". Dar blogiau, kad jie patys yra dideli apkalbų mėgėjai.

Lengvesnė pastaba: šio ženklo neryžtingumas taip pat gali sukelti pašaipų.

"Kiti ženklai, ypač Žemės ženklai, nepakenčia, kai visą laiką sunkus darbas paliekamas jiems, - aiškina Kirsten.

Niekada negalintys apsispręsti Dvyniai taip pat reiškia, kad jie yra nepastovūs ir išsiblaškę.

Paprastai tai nepavojinga - jie gali pasirodyti ne tame restorane arba apsimauti nesuderintas kojines, todėl Kirsten sako, kad "žmonės greičiausiai tyčiojasi iš Dvynių į akis, paversdami tai juokeliais, o ne gryna neapykanta".

1 Vėžys

Vargšas Vėžys. Jie buvo laikomi labiausiai erzinančiu Zodiako ženklu, o dabar jiems atiteko labiausiai pašiepiamo Zodiako ženklo karūna.

"Niekas nemėgsta verkšlenančiųjų, o Vėžiams ne svetima taip pasimesti ir paskęsti savo jausmuose, kad jie kartais negali funkcionuoti, - sako Danny Santosas, astrologas ir "Santos & The Crystal Visions" įkūrėjas.

"Jei bendrauja nebent su kitais vandens ženklais, bet Vėžiai gali lengvai tapti pajuokos objektu, nes jų jausmai nuvertinami."

Kraštutiniais atvejais tie, kuriems iš tiesų patinka tyčiotis iš kitų, iš visų jėgų stengsis spausti Vėžių mygtukus (o tai padaryti nėra sunku) "dėl tamsios pramogos", - pastebi Klarė.

"Tačiau tiesa ta, kad šis labai intuityvus vėžys yra labai nesuprastas, - aiškina Kirsten. "Nenorėdami, kad jais būtų pasinaudota, jie retai atskleidžia daug informacijos apie save."

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder