7 Zodiako ženklai, kurie greičiausiai sudaužys jūsų širdį

Sudaužyta širdis yra skausminga ir baisi. O jei kas nors pasakytų, kad yra būdas išvengti dar vienos kelionės į šį pragarą? Tereikia atkreipti dėmesį į Zodiako ženklus, kurie greičiausiai sudaužys jūsų širdį.

1. Kaip Šaulys sudaužys jūsų širdį?

Šaulys - nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 21 d.

Širdies sudaužymo tikimybė - 3/5

Kuris Zodiako ženklas sudaužo daugiausiai širdžių? Šaulys yra stiprus pretendentas į pirmąją vietą šioje srityje, tačiau tai nėra pats žiauriausias širdies sudaužymas.

Po šiuo saulės ženklu gimę žmonės yra nuotykius mėgstančios, laisvos dvasios būtybės, nemėgstančios prisirišti. Jie nieko labiau nekenčia, kaip prisirišimo prie vienos vietos ar žmogaus. Tai vienas iš Zodiako ženklų, kurie sudaužys jums širdį, jei jausis verčiami daryti tai, kam nėra pasiruošę.

Šauliai nori klajoti po pasaulį, o kai tik jiems tenka padaryti pauzę ar sulėtinti tempą, juos apima nerimo jausmas. Jei jie jaučia, kad buvimas santykiuose pakerpa jiems sparnus, jie nedvejodami paliks savo partnerį. Dėl to jie gali pasirodyti egocentriški.

Nors jie supranta, kokį skausmą sukėlė, tačiau nieko nedarys, kad jaustumėtės ramūs. Pasaulį reikia pamatyti ir juo džiaugtis, o jūsų širdgėla negali priversti jų atidėti savo planų. Jie tokie pat širdžių daužytojai, kaip ir žavėtojai.

2. Kodėl Vandeniai sudaužo širdį?

Vandenis - nuo sausio 20 d. iki vasario 18 d.

Tikimybė sudaužyti širdį - 4/5

Po šiuo Saulės ženklu gimusiam žmogui būdingas jausmingumas ir flirtuojanti prigimtis, o tai taip pat skatina suvokimą, kad šis Zodiako ženklas yra didžiausias žaidėjas. Dėl šio įgimto instinkto Vandenio ženklo atstovui sunku sulaikyti akis ir rankas net ir tuomet, kai jis palaiko santykius. Jie klesti nuo dėmesio. Kai jo sulaukia, jie negali susilaikyti nuo flirto.

Būtent tos savybės, kurios jus prie jų traukė, gali tapti priežastimi, kodėl jie yra tarp Zodiako ženklų, kurie greičiausiai sudaužys jūsų širdį. Jie nebus tie, kurie jus paliks ar atšauks, kad viskas baigta. Tačiau kartais jie gali peržengti sveiko flirto ribą ir atsidurti pavojingoje mikroapgaulės teritorijoje, o tai gali neigiamai atsiliepti santykiams.

Susidūrę su tuo, jie padarys viską, kad įtikintų jus, jog esate jiems vienintelis. Jei vis dėlto pavargsite nuo jų būdo ir norėsite pasitraukti, jie neatsigręš atgal. Atrodys, kad jie akimirksniu prarado susidomėjimą jumis.

3. Kas lemia, kad Liūtai yra širdžių daužytojai?

Liūtas - nuo liepos 23 d. iki rugpjūčio 22 d.

Širdžių daužymo tikimybė - 4,7/5

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės garsėja noru būti visatos centru. Jie elgiasi taip, tarsi saulė šviestų tik jiems ir dėl jų žemė sukasi aplink juos. Todėl labiausiai tikėtina, kad šis Zodiako ženklas sudaužys jūsų širdį ir padarys tai žiauriai. Atsižvelgiant į jų dominuojančią ir egocentrišką asmenybę, būti santykiuose su Liūtu nėra lengva.

Jie tikėsis, kad savo svajones, mintis ir gyvenimą pajungsite jiems . Kol paklūstate, jie mielai jus vedžioja už nosies. Jie privers jus jaustis taip, tarsi būtumėte neverti jų dėmesio, todėl jie yra labiausiai tikėtinas Zodiako ženklas, galintis sudaužyti jūsų širdį.

Jie gali akimirksniu tapti šalti ir tolimi, palikdami jus abejojančius, ar kas nors iš to, kuo su jais dalijotės, kada nors buvo tikra. Kadangi jie yra populiarūs ir charizmatiški, toks širdies sudaužymas gali suduoti didelį smūgį jūsų savigarbai.

Liūtai gali būti valdingi partneriai ir šalčiausi buvusieji. Jei pastebėjote, kad iki ausų įsimylėjote jų magnetišką charizmą ir žavesį, eikite į tai plačiai atmerktomis akimis. Zodiako ženklas, kuris greičiausiai sudaužys jūsų širdį tai Liūtas.

4. Kaip Jautis jus išmes iš gyvenimo?

Jautis - nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d.

Širdį draskanti tikimybė - 4,3/5

Kaip įsiutęs bulius, po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi nepalaužiamu ryžtu. Jį jie nukreipia visais gyvenimo aspektais - tiek karjeros, tiek ambicijų ar santykių srityje. Tačiau šis ryžtas gali būti dviašmenis kardas. Jei santykiuose bus sulaužytas pasitikėjimas, jie padarys viską, kad šalčiausiu įmanomu būdu jums atkeršytų.

Kuris Zodiako ženklas nukenčia labiausiai? Tai gali būti ir Jautis, nes iš savo partnerių jis labai tikisi, kad santykiai atitiks aukščiausius sąžiningumo ir teisingumo standartus. Kai santykiaujate su Jaučiu, nėra vietos klaidoms ar abejonėms. Tačiau jie gelbsti save nuo įskaudinimo vietoj to, kad sudaužytų jūsų širdį.

Jei kaip nors juos nuvertinote, jie atkakliai kaip samdiniai sieks atkeršyti ir pašalins visas emocijas. Būdami santykiuose su Jaučiu, pagarbai ir pasitikėjimui turite skirti tiek pat dėmesio, kiek ir meilei bei rūpesčiui. Jei to nepavyks padaryti, jie nedvejodami imsis kraštutinių priemonių. Ir tai nebus gražu. Jei suteiksite jiems tam priežastį, Jautis neabejotinai bus tarp Zodiako ženklų, kurie sudaužys jums širdį.

5. Kaip Mergelė sudaužys jūsų širdį?

Mergelė - nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 22 d.

Širdies sudaužymo tikimybė - 3,1/5

Tai švelnios širdies, mylintys žmonės. Su šiuo Zodiako ženklu siejami asmenybės bruožai nėra tokie, su kuriais siejate širdies sudaužymo galimybes. Jie nesielgia kerštingai ar nesiekia dėmesio, tačiau jų brutalus nuoširdumas dažnai tampa lemtinga yda jų santykių sėkmei.

Nors sąžiningumas yra labai svarbus norint sukurti lojalumą santykiuose, Mergelės linkusios nueiti per toli. Jos gali savo sąžiningumu išplėšti jums širdį, ir būtent tai jas priskiria prie Zodiako ženklų širdžių daužytojų kategorijos. Jos nemoka sušvelninti savo žodžių ar sušvelninti atvirumo smūgio.

Šis bruožas pavojingas tuo, kad jie racionalizuos savo poreikį būti sąžiningiems dėl visko. Jie sugniuždys jus savo žodžiais, o paskui sakys, kad vėliau gyvenime būsite už tai dėkingi. Kai sudaužyta širdis sujungiama su smūgiu jūsų savijautai, tai tampa tiesiog įžeidimu. Su tuo niekada nebūna lengva susidoroti.

6. Kaip Žuvys sudaužys tau širdį?

Žuvys - nuo vasario 19 d. iki kovo 20 d.

Širdies sudaužymo tikimybė - 3,9/5

Žuvys - Zodiako ženklas, kuris greičiausiai sudaužys jums širdį? Jei ką, jie turėtų būti pagrindiniai pretendentai į labiausiai įskaudintų Zodiako ženklų sąrašą. Taip, mes jus girdime ir suprantame jūsų sumišimą. Nors Žuvys galbūt nėra neištikimiausia Zodiako ženklo moteris ar vyras, jos gali užkariauti visą jūsų širdį, jei įsimylės.

Žuvys gali būti mieliausias, nesavanaudiškiausias partneris, santykiuose demonstruojantis besąlygišką meilę, jei tik yra į jus emociškai investavęs. Tačiau jei jų jausmai pasikeičia, pasikeičia ir jų elgesys. Jie gali gana greitai iš švelnių ir šiltų tapti šaltais ir nerūpestingais.

Kadangi jiems sunku prisiimti atsakomybę už nesusiklosčiusius santykius arba pripažinti bet kokį nusižengimą, jie tobulai žaidžia aukos korta. Jie suras būdą, kaip jus įskaudinti pačiais netikėčiausiais būdais, todėl jūs susimąstysite, ar visa ta meilė ir prieraišumas, kuriais jus apipylė, buvo tikri.

Taigi, kai kitą kartą ieškosite atsakymo, kuris Zodiako ženklas sudaužo daugiausiai širdžių, neleiskite, kad emociškai įkrautas Žuvų ženklas praslystų pro šalį.

7. Kodėl Ožiaragiai daužo širdis?

Ožiaragis - nuo gruodžio 22 d. iki sausio 19 d.

Širdžių laužymo tikimybė - 4,3/5

Kuris Zodiako ženklas greičiausiai sudaužys jums širdį? Į šį klausimą neįmanoma atsakyti nepaminėjus pragmatiško ir racionalaus Ožiaragio. Šis Zodiako ženklas yra didžiausias širdžių daužytojas dėl savo polinkio pirmenybę teikti savisaugai. Po šiuo ženklu gimę žmonės gali būti be galo griežti ir nelinkę sutikti savo partnerių pusiaukelėje.

Jei jų įsivaizdavimas, kaip turėtų atrodyti santykiai, nesutampa su jų pačių įsivaizdavimu, jie nedvejodami nutraukia santykius ir eina toliau. Tai taip pat reiškia, kad santykiuose jie visada yra tie, kurie sprendžia, o jų partneriams tenka groti antruoju smuiku. Tokia santykių dinamika nėra labai naudinga.

Jei nesate du vienodi žirniai, kurių pasaulėžiūra, gyvenimo tikslai, lūkesčiai, poreikiai ir norai sutampa, didelė tikimybė, kad Ožiaragis jus paliks ir net neatsigręš atgal, kad įvertintų, kokią žalą paliko po savęs.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder