8 ženklai, kad esate pasimatyme su šykštuoliu

Su mylimuoju, žinoma, gera rojuje ar lūšnoje. Tačiau per pirmąjį pasimatymą jis vargu ar jums bus toks mielas, kad nematytumėte jokių trūkumų. Ir jei taupumas bei mokėjimas elgtis su pinigais yra geros savybės, tada godumas yra didelė yda.

Tiesą sakant visai nesvarbu, ar jo sąskaitoje yra du milijonai eurų, kieme stovi privatus sraigtasparnis, o pusryčiams jis valgo triufelius, jei tai reiškia, kad jis jums tų pinigų visuomet šykštės ir jūs būsite priverstos taupyti manikiūrui ar batams. Kad suprastumėte, ar vyras yra godus, ar ne, reikia pabandyti atkreipti dėmesį į kai kuriuos ženklus.

8 ženklai, kad esate pasimatyme su šykštuoliu:

Jis daug kalba apie feministes, kurios „kovojo ir priešinosi”.

Be abejo, ir moteris turėtų galėti apmokėti savo sąskaitą, bet paprastai vyras, norintis rimtų santykių su moterimi, su ja elgiasi galantiškai ir ja rūpinasi. Jei pasimatymo metu jis kelis sykius pamini žodį „feminizmas”, pat gerai nežinodamas jo reikšmės, jis yra tiesiog šykštus.

Nepaliko arbatpinigių.

Visi puikiai žino, kad padavėjų atlyginimai nėra itin dideli ir tai, kad daugiausiai jie pelno gauna iš arbatpinigių. Todėl neduoti arbatpinigių pavadėjui, kuris normaliai atliko savo darbą (t. y. neapipylė sriuba ir pan.), yra mažų mažiausiai keista.

Jau per pirmąjį pasimatymą pareiškia, kad jam nepatinka, jog yra pardavinėjamos skintos gėlės.

Normalu per pirmąjį pasimatymą gėlių nedovanoti. Kai žmogus dar nepažįstamas, daug svarbiau pokalbis, o ne rožė celofane. Nepaisant to, jei jis pamatė kitos merginos puokštę ir pradėjo aiškinti, kad tai nusikaltimas gamtai, nesitikėkite iš jo kada nors gauti gėlių.

Atiduoda sąskaitą moteriai.

Gyvename laikotarpyje, kai moterys kovoja už lygybę ir nesitiki, kad vyrai nuolat atvers pinigines. Tačiau niekas neatšaukė etiketo taisyklės: kas kviečia, tas moka.

Vis veža į kavinę.

Pora pasimatymų romantiškoje kavinėje yra puiku. Tačiau, jei jis visada veža į įstaigas, kuriose iš maisto asortimento yra tik raguollis ar marcipaninė bandelė, laikas pagalvoti, ar jis apskritai tinka jums kaip vyras, kuris neturi vaizduotės ir visada renkasi laisvalaikį leisti taip pat.

Per pirmąjį pasimatymą naudoja nuolaidų kuponus.

Kai užmezgate rimtus santykius, taupyti yra gerai ir puiku. Bet jei jis per pirmąjį pasimatymą pakvietė jus į filmą ar restoraną su kuponu, tai yra įspėjamasis ženklas.

Vyras dažniausiai nori padaryti gerą įspūdį per pirmąjį pasimatymą, todėl supranta, kad kuponai, nuolaidos ir akcijos yra visai neseksualu. Todėl, jeigu jis naudojasi nuolaidomis, reiškia, kad jis arba moterimis visai nesidomi ir nenori niekaip sužavėti, arba tiesiog yra šykštus. Nė vienas variantas mums netinka!

Niekina merginas, už kurias moka jų vyrai.

Tai jau trečias pasimatymas, todėl jis pasako, kad žiūrėjo jūsų paskyrą socialiniuose tinkluose ir pastebėjo, kad turite draugių, kurios dažniau atostogauja šiltuose kraštuose negu būna Lietuvoje.

Natūralu, kad jis paklaus, ką dirba šios merginos, ir jį ištiks infarktas, sužinojus, kad jos yra vyrų išlaikytinės.

Nepaklausia, ar mergina, ko nors nori, kai pats tuo tarpu eina ko nors užsisakyti prie baro ar trumpam nubėga į parduotuvę.

Susidomėjus kitu asmeniu ir jaučiant jam simpatiją automatiškai norisi juo rūpintis, todėl atkreipkite dėmesį, jei jis, trumpam užbėgdamas į parduotuvę, nepasiūlo, pavyzdžiui, jums nupirkti vandens buteliuko.

Kita vertus, reikėtų atsiminti ir tai, kad vyrai neskaito minčių, todėl, jei ko nors tikrai norite, turite tiesiog paprašyti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder