Agnė Zuokienė priglobs pasiutusius šunis

Agnė Zuokienė prabilo apie „naująją“ Artūro Zuoko meilę: jie kartu jau 12 metų

Buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko buvusi žmona Agnė sureagavo į trečiadienį pasirodžiusią informaciją, jog neseniai skyrybas išgyvenęs A. Zuokas pirmą kartą viešumoje pasirodė su nauja mylimąja. Pora dalyvavo parodos „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“ atidaryme, kuris vyko Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“.

Archyvų nuotr.

Artūras Zuokas su nauja mylimąja. 

Savo feisbuko paskyroje A. Zuokienė parašė, jog jai ši tema neįdomi ir neaktuali.

Tačiau paminėjo, jog ši mergina atsirado prieš 12 metų. Todėl, pasak jos, Artūrui teko 12 metų slapstytis.

Alfa.lt primena, kad po 25 santuokos metų buvęs Vilniaus miesto meras A. Zuokas oficialiai išsiskyrė su žmona A. Zuokiene.

Portalui 15min.lt A. Zuokienė sakė, kad po skyrybų didžiąją dalį turto A. Zuokas išsaugojo savo rankose – jam liko 90 proc. viso bendro sutuoktinių užgyvento turto, o A. Zuokienei teko tik dešimtadalis bendro turto.

Žinia apie skyrybas pasirodė dar 2019 m. Skyrybas inicijavo A. Zuokienė. 2019 m. birželio pradžioje A. Zuokienė savo feisbuko paskyroje pranešė, jog viena leidžiasi į piligriminę kelionę.

Jau tuomet moters sekėjai pradėjo įtarinėti apie galimus pokyčius jos gyvenime, tačiau tuomet A. Zuokienė patikino tenorinti nusikratyti minčių.

Alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder