Alla Pugačiova

Allos Pugačiovos draugė atskleidė, kodėl primadona paliko Rusiją

Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos draugė sakė, kad primadona antrą kartą paliko Rusiją dėl savo vaikų, nes iš jų mokykloje pradėjo tyčiotis. Tai komentare News.ru sakė atlikėjos draugė Liubova Aksenova.

Anot jos, dvyniams Lizai ir Gariui mokykloje buvo užduodami klausimai apie jų tėvą Maksimą Galkiną ir jo poziciją dėl karo Ukrainoje. Siekdama apsaugoti savo vaikus, A. Pugačiova nusprendė persikelti su jais į Izraelį, atrodo, visam laikui.

„Vaikai, kuriems ji norėjo ramybės. Juk jie nuėjo į mokyklą, praėjo savaitė ir, kiek žinau, jų pradėjo įkyriai klausinėti. „Kur tavo tėtis ir ką veikia?“ Jei internete žmonės šaiposi, tai ir vaikai tai darys mokykloje. O Gariui ir Lizai jau nebe treji metukai, jie paaugę ir viską supranta. Grįžta namo, klausinėja nevaikiškų klausimų, nerimauja“, – pasakojo L. Aksenova.

Išvyko antrą kartą

Rugsėjo 29 d. A. Pugačiova ir jos vaikai buvo pastebėti Vnukovo oro uoste. Žiniasklaida pranešė, kad žvaigždė į Izraelį skrido be bilieto atgal. Negana to, atlikėja jau gavo Izraelio pasą, kuris galios iki kitų metų.

Taip pat žinoma, kad A. Pugačiova ir M. Galkinas nusprendė nutraukti visus ryšius su Rusija.

Rusijos žiniasklaida į antrą dainininkės išvyką sureagavo klausdami: „Ala, tai kam, po velnių, tu išvis grįžai?“ Tai tiesiogiai susiję su pastarojo meto įvykiais, kai prieš mokslo metų pradžią A. Pugačiova su vaikais grįžo į savo dvarą kaime ir išvyko rugsėjo pabaigoje.

Po to primadona pareiškė, kad rusai visada buvo baudžiauninkai, o dabar tapo vergais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder