A. Vėberis šokiruotas įžūliu A. Chošnau elgesiu

Aras Vėberis šokiruotas įžūliu Alano Chošnau elgesiu: „Šlykščiuosi šito atlikėjo akiplėšiškumu“

(1)

Tik prieš metus atvirai papasakojęs tikrąją istoriją, kodėl iširo grupė „Naktinės personos“, šiandien Aras Vėberis vėl piktinasi savo buvusio kolegos elgesiu.

 

„Mano kūrybą gali dainuoti visi, kas tik nori, išskyrus išdavikus, melagius ir vagis. Aš, kaip autorius, šlykščiuosi šito atlikėjo akiplėšiškumu“, – ant Alano Chošnau socialinio tinklo paskyroje pyktį liejo jis.

A.Vėberis feisbuke pasidalijo ekrano nuotrauka, kurioje vaizduojama atlikėjo A.Chošnau būsimo koncerto reklama ir minima, kad skambės ne tik jo solinės karjeros, bet ir „Naktinių personų“ hitai.

„Kokia mėšlo krūva reikia būti, kad liptum į sceną dainuoti kūrybą to žmogaus, kurį tu išdavei, apgavai ir negerbi? Savos kūrybos neužtenka?“, – retoriškai klausė pasipiktinęs A.Vėberis.

„Žinote, aš kantrus žmogus. Kol kas vienintelį kartą pernai vienoje TV laidoje atvirai papasakojau visą situaciją, bet pasirodo, šito veikėjo tai nepasiekė.

Kadangi aš ir toliau tyliu, nesidrabstau purvais viešoje erdvėje, tai šitas „atlikėjas“ bando tuo pasinaudoti“, – feisbuke rašė buvęs grupės „Naktinės personos“ narys A.Vėberis.

Vyras teigė, kad A.Chošnau iki šiol nėra jo atsiprašęs, nes tai padaryti gali tik labai stiprus ir sąžiningas žmogus.

„Aš nuoširdžiai noriu, kad mano poziciją žinotų klausytojai, kuriuos bando prisivilioti šitas veikėjas į savo koncertus.

Mano subjektyvia nuomone, tokiems atlikėjams scenoje apskritai ne vieta, nes ką tokie išverstaskūriai gali duoti klausytojams?

Bet, tikiuosi, žmonės atsirinks patys“, – pasipiktinimo neslėpė A.Vėberis.

Lrytas.lt primena, kad praėjusiais metais pirmąjį kartą, buvęs grupės „Naktinės personos“ narys A.Vėberis atskleidė, kas nutiko tarp jo ir grupės vokalisto A.Chošnau.

„Gėda už svetimą. Už svetimą poelgį, svetimą išdavystę. Ypač kai to nesitiki ir net baisiausiam košmare negalėjai šito įsivaizduoti.

Kai draugui, kolegai, bendražygiui suteiki begalinį pasitikėjimą, o jis tuo pasinaudodamas, tau meluodamas, už nugaros viską slėpdamas tave apvagia ir išduoda“, – tuomet laidoje „Nuo...Iki...“ sakė Aras ir atskleidė, kad Alanas iš jo pavogė autorines „Naktinių personų“ dainų teises.

Bankrutavus leidybinei įmonei, kuriai priklausė „Naktinių personų“ autorinės teisės ir atsiradus galimybei jas susigrąžinti Aras 2014 metais pasiūlė savo teisininkę, bet Alanas pasakė, kad turi geresnę.

Nuo 2014 iki 2016 metų visada iš Alano girdėjo tą patį atsakymą: teisininkai su tuo dirba. Ir tik po kurio laiko sužinojo, jog visas teises perėmė Alanas ir jo žmona.

„Niekada nepamiršiu mūsų susitikimo 2018 metais. Žiūrėdamas į akis ir šypsodamasis jis man pasakė: dabar visos dainos yra mano. Ir ką tu man padarysi?

Negalėjau patikėti, kur dingo mano draugas, bendražygis, dėl kurio tiek aukojausi, išgelbėjau jį nuo invalido vežimėlio, finansinio bankroto?

Jis šitaip man už viską atsidėkoja?“, – tuomet laidoje „Nuo...Iki...“ teigė A.Vėberis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder