Artūras Zuokas pirmą kartą viešumoje pasirodė su nauja mylimąja: ji – žinoma smuikininkė

Antradienio vakarą žinomi svečiai buvo pakviesti į Lietuvos meno pažinimo centrą „Tartle“. Čia buvo atidaryta nauja paroda „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“.

 

Į renginį atvyko ir politikas Artūras Zuokas (54 m.), už rankų laikydamas savo naują mylimąją Augustą Jusionytę (37 m.). Ji – profesionali muzikė, Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) koncertmeisterė.

Jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama apie užsimezgusią šiltą poros draugystę, tačiau nei Artūras, nei Augusta apie tai niekada nekalbėjo. O štai dabar naujos parodos pristatyme jie pirmą kartą pasirodė viešumoje kartu.

2019-aisiais Artūras su Agne Zuokiene pasuko skirtingais keliais, o netrukus į jo širdį pasibeldė nauja meilė.

Augusta yra davusi interviu „Lietuvos ryto“ žurnalui „Stilius“. Ji kalbėjo apie savo karjerą, tačiau meilės tema nebuvo linkusi kalbėti.

„Meilei visada lieka laiko. Ji yra visada – ir kai laiko yra, ir kai jo nėra. Meilė yra – ir visiems aplinkui, ir sau“, – prieš kelis mėnesius „Stiliui“ sakė Augusta.

Lengvų kelių nebūna – dėl svajonės atverti sielą muzikai reikėjo paaukoti įprastą vaikystę, anksti išmokti savarankiškumo, gyventi pagal griežtą dienotvarkę.

Meistriškai keturias smuiko stygas valdanti muzikantė iš pirmo žvilgsnio gali sudaryti griežtos moters įvaizdį, bet jos namuose netyla nuoširdus juokas, skamba indai, o pro langus net niūriausią dieną skverbiasi šviesa.

Smuiku ji pradėjo griežti nuo septynerių. 

„Vaikystėje mane labai dažnai vesdavosi į koncertus, spektaklius, ypač į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą (LNOBT).

Mėgdavau žiūrėti į vadinamąją orkestro duobę. Mane traukė visi instrumentai, bet užsimaniau smuiko. Paprašiau, kad man jį nupirktų, – sakė, kad turiu išmokti groti.

Mane nuvedė į Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, patikrino klausą, duomenis. Sako: smuiku grieši.“, – yra kalbėjusi A.Jusionytė.

Archyvų nuotr.


 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder