Danielius Bunkus su sūnumi

Aštrių komentarų dėl išvykos su sūnumi į Italiją sulaukęs Danielius Bunkus atkirto kritikams

(1)

Su sūnumi Kristupu laiką Italijoje leidžiantis Danielius Bunkus socialiniuose tinkluose sulaukė piktų komentarų – anot jų, vaikas tokiu metu turėtų būti mokykloje, o ne atostogauti. Vis dėlto žinomas verslininkas atkirto kritikams ir paaiškino situaciją.

Socialiniuose tinkluose D. Bunkui pasidalinus šiltomis akimirkomis su sūnumi Italijoje pasipylė kritikos banga. Internautai komentavo, kad tokiu metu Kristupas turėtų lankyti mokyklą.

Vis dėlto tam verslininkas turi paaiškinimą. Juo jis pasidalijo savo socialinio tinklo paskyroje.

Šiuo įrašu vyras leido pasidalinti ir su Delfi skaitytojais. „Paaiškinu, nes gal kažkam ši informacija bus naudinga. Kristupas mokosi privačioje mokykloje Forvardas.

Joje nėra klasių, nėra pažymių, nėra namų darbų ir šiaip visa sistema yra absoliučiai skirtinga nuo visų likusių mokymosi įstaigų.

Vaikai lavinami pagal asmeniškai sudarytus mokymosi planus ir per metus privalo išsilaikyti tam tikrą skaičių įskaitų“, – instagrame rašė D. Bunkus.

Jis taip pat Delfi pridūrė, kad minėtoji mokykla turi geriausią mokymosi sistemą Lietuvoje.

„Ją galiu rekomenduoti visiems mąstantiems tėvams, kurie siekia išauginti nestandartines asmenybes“, – nuoširdžia rekomendacija pasidalijo verslininkas.

Delfi primena, kad D. Bunkus ir Kristupas viešėjo Romoje, kur aplankė miesto įžymybes.

Šiuo metu tėtis su sūnumi laiką leidžia Toskanoje, Pizoje.

Akimirkomis verslininkas sutiko pasidalinti ir su Delfi. Socialiniuose tinkluose verslininkas patalpino trumpą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip su sūnumi lankosi Pizos bokšte. „1000 kilometrų pirmyn ir atgal, vien tam, kad pamatyti Pizos bokštą.

Ko dėl tų vaikų nepadarysi“, – kalbėjo Danielius.

Kaip buvo galima suprasti iš instagramo istorijų, Pizos bokštą Kristupas svajojo pamatyti kelerius metus.

Čia jis rinkosi ir suvenyrą, kuriuo galėtų papuošti savo kambarį.

Priešpaskutinę kelionės dieną Danielius ir Kristupas vyko į Florenciją. Kaip patikino D. Bunkus, penktadienį jiedu su sūnumi jau grįžta į namus.

Akimirkos iš kelionės:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder