Astrologai atskleidžia - šis Zodiako ženklas dažniausiai sukelia drugelius

(1)

Skaitykite ir išgirskite astrologų pasakojimus apie Zodiako ženklus, kurie greičiausiai sukelia jums drugelius:

6 Žuvys

Šis empatiškas ir emociškai protingas ženklas myli kaip niekas kitas. "Tai, kaip jų širdis eina į tave, yra apčiuopiama, - sako garsi aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman. "Tokia meilė, kaip Žuvų, yra vienintelė tokia, ir tas drugelio jausmas apima todėl, kad žinai, jog niekas daugiau taip nemylės", - aiškina ji.

Jūsų romanas su Žuvimis bus unikalus, intensyvus ir skatinamas dalijimosi giliausiomis paslaptimis. Tačiau jie gali nepalikti jūsų ant kėdės krašto, kaip kiti ženklai - vadinasi, nuo jų patiriami drugeliai greičiausiai nesukels jums visiško silpnumo.

5 Avinas

Avinų sukeliami drugeliai bus jausmingesnio pobūdžio. "Avinai spinduliuoja seksualinę energiją ir, įjungę savo žavesį, gali priversti pasijusti dievaite", - sako Tara Bennet, astrologė, aiškiaregė ir dvasinė trenerė iš "Mediumchat". "Avino dovana - gebėjimas priversti bet kurį žmogų pasijusti retu deimantu", - priduria ji.

Trūkumas? Jie gana trumpai sukaupia dėmesį ir nuolat šokinėja nuo vienos romantiškos perspektyvos prie kitos. Nors vieną minutę galite jaustis kaip gražuolė, kitą minutę galite juos užklupti flirtuojančius su jūsų draugu.

4 Liūtas

Pažinsite, kada esate šalia Liūto. Jie dirbs kambaryje, linksmins svečius ir skleis flirtuojančią energiją kiekvienam sutiktam žmogui. Todėl neturėtumėte nustebti, jei pastebėsite, kad jie jus traukia. "Jie yra labai aistringi, ir jei nuspręs su jumis pasidalyti maža savo dėmesio dalimi, drugeliai garantuoti", - sako Bennet.

Jie laikys jus šalia savęs, kai įsitrauks į visas savo išdaigas, o jūs jausitės tokie pat charizmatiški kaip ir jie, kai būsite su jais. Tačiau jų sukelti drugeliai gali ilgai neišsilaikyti. "Mėgaukitės jų žavesiu ir saldžiomis kalbomis, kol tai trunka, - šie liūtai visada ieško kito geriausio dalyko", - perspėja Bennet.

3 Dvyniai

Dvyniai yra dar vienas ženklas, kuris rekordiniu greičiu šokinėja nuo vieno partnerio prie kito. Tačiau Dvyniai kartkartėmis padarys pauzę - ir jei jie padarys pauzę kartu su jumis, pasijusite kaip milijonas dolerių.

"Kai jie daro pauzę, jie laiko jūsų ranką ir ilsisi kartu su jumis. Jūs niekada anksčiau nematėte jų ilsintis. Juos valdo Merkurijus ir jie yra Merkurijaus dienomis ir naktimis, visada aktyvūs, visada įjungti", - sako Honigmanas.

"Svaiginantis jausmas, kai esi vienintelis žmogus, galintis nuraminti Dvynius, yra tikrai vienintelis toks, ir tie drugeliai išliks tol, kol Dvynių dėmesys bus nukreiptas į jus", - aiškina ji. Deja, negalima tikėtis, kad tai truks ilgai.

2 Šaulys

Tikėkitės, kad šis ženklas sukels jums tai, ką mes vadiname "drugeliais iš pirmo žvilgsnio". Šauliai yra gimę pasakotojai ir linksmintojai, visada esantys vakarėlių dėmesio centre, - sako Bennet.

"Jų nuotykių troškimas svaiginantis ir veikia tarsi magnetas. Jei patrauksite Šaulio akį, jūsų skrandis neabejotinai apsisuks kaip ant amerikietiškų kalnelių ir kurį laiką pajusite jų intensyvią energiją ir su ja susijusią magiją", - apibūdina ji.

Tačiau ši energija gali išblėsti jau tą pačią naktį, kai juos sutiksite, arba po kelerių metų (Šaulius, kaip žinia, sunku prisijaukinti ilgalaikiuose santykiuose).

1 Ožiaragis

Svarbiausias veiksnys, sukeliantis drugelius, yra tai, kad jūs jaučiatės itin ypatingi. O kad tai padarytų, žmogus turi būti šiek tiek santūrus savo jausmų atžvilgiu.

"Ožiaragiai yra žemės ženklas, todėl bendrauja su aplinkiniais gana dalykiškai ir nėra linkę rodyti savo švelniosios pusės, - sako Honigmanas. "Įsimylėję Ožiaragį, einate į jį, puikiai žinodami, kad įsimylėsite pokerio išsiilgusį žmogų", - aiškina ji.

Tuomet, atrodo, netikėtai jie prisimins atsitiktinį faktą, kurį jiems papasakojote, arba sugalvos kūrybišką pasimatymo staigmeną. Ir kai tai nutiks, galite tikėtis, kad būsite visiškai apsvaigę dėl to, kad pavyko juos užkariauti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder