Astrologai įspėja apie Zodiako ženklą, kuris greičiausiai jus įskaudins (1)

Skaitykite toliau ir sužinokite, kuris Zodiako ženklas greičiausiai jus įskaudins - nuo lengvo erzintojo iki visiško apgaviko.

Žuvys

Žuvys garsėja savo saldžia ir viliojančia prigimtimi, dėl kurios jos yra patrauklios daugeliui. Žinomi kaip serijiniai monogamistai - Žuvys, Elizabeth Taylor buvo ištekėjusi aštuonis kartus, - kintantis vandens ženklas moka keisti savo emocijas, kad prisitaikytų prie bet kokios situacijos.

"Žuvys paprastai yra romantiškiausios iš vandens ženklų, tačiau jų jausmai taip pat gali staiga pasikeisti", - sako įžymybių astrologė Lauren Ash. "Jei Žuvys su jumis tik žaistų, jūs niekada nebūtumėte išmintingesni".

Vandenis

Vandenis turi unikalią aurą, todėl su juo lengva sutarti. "Vandenis - tai žmogus, kuriam labai patinka žmonės, turintys tokią pačią asmenybę ir vibraciją kaip ir jie", - sako Ash.

"Tai reiškia, kad nors ir galite būti draugiški su Vandeniu, didelė tikimybė, kad nesate jų artimiausiame rate." Tačiau šis sklandžiai kalbantis oro ženklas niekada neleis jums to žinoti.

"Jei kada nors sužinotumėte, kad niekada nebuvote jų socialiniame vidiniame rate, nekaltinkite savęs, kad buvote apgauti", - priduria ji.

"Vandenis garsėja kūrybinio mąstymo įgūdžiais, todėl jam puikiai sekasi sakyti pusiau tiesą ir baltą melą."

Skorpionas

Skorpionai yra vienas intensyviausių Zodiako ženklų. Nors jie pasitikintys savo emocijomis, norint pažinti tikrąją Skorpiono asmenybę, reikia laiko, nes jie linkę slėpti savo tikrąją savastį po paviršiumi.

"Jei sugebėsite įgyti jų pasitikėjimą, būsite apdovanoti tvirtais santykiais", - sako Ash. "Jei jie manys, kad su jais žaidžiate, jie būtinai smogs pirmieji". Ir panašiai kaip skorpionas, su kuriuo jie asocijuojasi, jie stengsis padaryti žalos.

Šaulys

Žinomas kaip Zodiako nuotykių ieškotojas, Šaulys mėgsta atsidurti naujose iššūkių kupinose situacijose.

"Tai vienas lanksčiausių zodiako ženklų, kalbant apie suderinamumą, dažnai susitikinėja su įvairiais žmonėmis vien dėl įdomumo", - sako Ash.

"Būdami kintantis ugnies ženklas, šie ugningi flirtuotojai žino, kaip priversti bet kurį žmogų pajusti tą kibirkštį."

Tačiau vienas nuotykis, kuriam šie azarto ieškotojai dar nepasirengę, yra santuoka. O tikimybė, kad bus užklupti vaiduoklio? Visi ženklai rodo, kad taip.

Dvyniai

Energingi ir draugiški Dvyniai mėgsta santykius, kuriuose jaučiasi nuolat patiriantys iššūkių.

"Būdami vienas iš dviejų ženklų, kuriuos valdo Merkurijus, Dvyniai turi sidabrinio liežuvio dovaną, - sako Ash.

"Jie gali bet ką priversti skambėti gerai." Nors tai gali būti šmaikštus partnerių pokštas, Dvyniai taip pat turi pranašumą, kai reikia meluoti ir nesileisti sugaunamiems.

"Tiesiog atminkite, kad jei kažkas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra", - priduria Ash.

Avinas

Kalbant apie Avinus, jie yra Zodiako ženklas, kuris greičiausiai jus įskaudins - ir padarys tai su efektingu, didingu gestu. "Šie drąsūs parodijų mėgėjai mokės už brangius pasimatymus, dovanas, gėles ir kt., - sako Ash.

"Tačiau galia ir pasitikėjimas savimi traukia dėmesį, ir jūsų Avinas partneris tikriausiai visada trauks kieno nors dėmesį."

Avinams gyvenimas reiškia, kad reikia užimti pirmąją vietą, todėl santykiai tampa varžybų arena.

"Jei jie jaus, kad nepakankamai juos vertinate, jie pradės ieškoti kito, kuris juos įvertins", - priduria Ash.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder