Horoskopas gruodžio 7-ajai, antradieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.25, leidžiasi 15.54. Dienos ilgumas – 07.29.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

Protingos mintys:

„Tas, kuris nori daug pasiekti, turi kelti didžius reikalavimus“ (J. V. Gėtė).

AVINAS.

Šiandieną būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Iki pietų galite daug nuveikti ir pasiekti norimų rezultatų. Vakarop nuotaika susidrums. Jeigu turite skolų, jums apie tai primins. Netgi draugiškas priminimas privers pasijusti nejaukiai.

JAUTIS.

Bus nelengva suderinti mokslą ir darbą, esamus ir siekiamus projektus. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam darbui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami paskubomis.

DVYNIAI.

Būsite gana energingi, tačiau aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui.

VĖŽYS.

Šeimos nariai, sutuoktinis gali pareikalauti daug dėmesio, pagalbos. Galite sužinoti apie artimą žmogų tai, ko dar nežinojote ar nesupratote. Būkite rūpestingi kitiems, tačiau nepasiduokite manipuliacijoms.

LIŪTAS.

Šiandien būsite darbštūs ir daug nuveiksite bei išmoksite arba kitus išmokysite. Gana palanki diena darbo ir kitokiam interviu. Tačiau išgirstą abejotiną informaciją patikrinkite, prieš ja remdamiesi ar skleisdami kitiems.

MERGELĖ.

Su gera nuotaika pradėsite šią dieną. Galbūt prie to prisidės komplimentai, šypsenos. Regis, pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Gerbėjas, pažįstamas gali suintriguoti savo pasiūlymu. Tačiau vakare gali kiek pašlyti sveikata.

SVARSTYKLĖS.

Šiandien galite neatsispirti nuolaidų magijai ir pradėti išlaidauti. Ypač sunku bus nepaisyti vaikų užgaidų, nors suvokiate, kad jos kiek per brangios.

SKORPIONAS.

Taktiški, draugiški pokalbiai su kolegomis, klientais, kaimynais padės sušvelninti situaciją, jeigu dėl kokios nors priežasties ji buvo įtempta ir jums nenaudinga.

ŠAULYS.

Diena gana palanki, tačiau atsargumas nepakenks. Tvarkykite komercinius, nuosavybės, verslo reikalus. Svarbu, kad turto, finansų reikaluose neprarastumėte blaivaus proto, nes lengvabūdiškos avantiūros gali atnešti nuostolių.

OŽIARAGIS.

Jums turbūt parūps su buitimi, remontu susiję reikalai. Regis, turėsite išlaidų. Galbūt jas sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar kt. Tačiau turėsite su kuo pasidalinti savo problemomis ir sulauksite palaikymo.

VANDENIS.

Galite išgirsti gandus arba gauti keistą žinią. Pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad neapsigausite.

ŽUVYS.

Draugystės poreikis prilygs meilės poreikiui, ir turbūt labai stengsitės tapti populiarūs. Finansine prasme tai jums turbūt nebus naudinga, veikiau atvirkščiai. Aklas patiklumas tikrai neišeis į naudą.

Sidebar placeholder