Savaitės horoskopas (kovo 15–21 d.

Astrologinė prognozė lapkričio 12-ajai, penktadieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.41, leidžiasi 16.24.

Dienos ilgumas – 08.43.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

Protingos mintys:

„Reikia nugyventi ilgą gyvenimą ir pasenti, kad suprastum, koks jis trumpas“ (A. Šopenhaueris).

AVINAS.

Šiandien pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tik tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima parama iš labdaringai nusiteikusių žmonių ar socialinių institucijų. Venkite svaigalų.

JAUTIS.

Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais bus gana geri, galėsite pasimėgauti bendravimu. Visgi nederėtų pernelyg pasitikėti pašnekovais ir paleisti liežuvio, nes įgysite naujų priešų.

DVYNIAI.

Jums bus nelengva atsikratyti įkyrių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o galbūt ir su numatomu renginiu. Stenkitės atsipalaiduoti be svaigalų, kvaišalų. Nesipykite su tais, kuriuos branginate, nes susitaikyti bus nelengva.

VĖŽYS.

Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, tarptautiniais reikalais, parodomis, sportu, menu. Visa, kas tolima ir dar tik siektina, atrodys žymiai pakiliau už tai, kas yra dabar.

LIŪTAS.

Tikėtinos derybos, savų ir svetimų nuopelnų skaičiavimas, skolų aktualijos. Kai kurie jūsų pasisakymai gali būti sutikti labai kritiškai, o kiti sulauks palaikymo. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ.

Šiandien galite tikėtis daugiau supratingumo, švelnumo iš artimos aplinkos žmonių bei komplimentų iš gerbėjų. Gerumu bus atsilyginama už gerumą, dėkingumu ir atjauta – už atjautą, pagalbą. Išdrįskite subtiliai išsakyti savo jausmus bei viltis.

SVARSTYKLĖS.

Galimos geros naujienos, jeigu mėginate įsidarbinti, keičiate stilių, gyvenimo būdą. Galite įsigyti meniškų daiktų, praturtinti savo garderobą. Kita vertus, netrukus graušitės, kad per daug išleidote pinigų. Verčiau iš anksto įvertinkite galimybes.

SKORPIONAS.

Šiandien būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti, pramogauti. Galite pasižymėti kūrybinėje veikloje arba įsimylėti. Džiugins vaikai, gerbėjai, mylimas žmogus. Kita vertus, nesate apsaugoti nuo netikėtų pavojų ir blogų žmonių.

ŠAULYS.

Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, didesnį komfortą, remontą. Daug dėmesio skirsite materialinėms vertybėms. Labai svarbu, kad jo nepritrūktų ir artimiausiems žmonėms.

OŽIARAGIS.

Šiandien būsite nusiteikę daug kalbėtis su kaimynais, draugais, komentuoti socialiniuose tinkluose. Kai kurios išgirstos naujienos jus nudžiugins. Nuo pavojų saugokite vaikus.

VANDENIS.

Galite pasidžiaugti įsigytu pirkiniu, gautu pasiūlymu. Pažabokite savo spontaniškumą pavojingose situacijose, nes polinkis rizikuoti, eksperimentuoti gali sukelti netikėtų problemų. Gresia avarijos kelyje.

ŽUVYS.

Šiandieną gebėsite būti jautrūs, empatiški kitiems žmonėms, linkę teikti labdarą, reikšti užuojautą ir atjautą tiems žmonėms, kuriems to reikia. Dvasingumo siekimas padės atsispirti netikusioms pagundoms.

 

Sidebar placeholder