Astrologinė prognozė rugsėjo 24-ajai, penktadieniui

Protingos mintys: „Jeigu gali pamokyti klystantį, pamokyk; jei negali, atmink, jog tam tau duotas atlaidumas“ (Markas Aurelijus).

AVINAS.

Galimi netikėti sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba, statybomis ar pan. Kažkas gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Labai svarbu gerai suvokti jų ir savo interesus – jie gali būti pernelyg skirtingi.

JAUTIS.

Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, ambicijų, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves kritiniai kitų žmonių nepritarimai jūsų nuomonei, norams. Siekite kompromiso.

DVYNIAI.

Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Galbūt baiminsitės, kad į viešumą iškils jūsų paslaptys. Šiandien naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją, nei aktyviai reikštis.

VĖŽYS.

Tikriausiai ieškosite galimybių pasidžiaugti malonumais, lengvu pelnu ar populiarumu. Dėl lengvabūdiško poelgio galite pakliūti į keblią situaciją. Staigmenų gali pateikti vaikai, gerbėjai.

LIŪTAS.

Regis, visą dieną būsite neramūs, nerasite vietos. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Venkite konfliktuoti su kolegomis. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ.

Šiandien į savo moralę, tikslus jums gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis nesuvoktą tiesą. Nors ir nemalonu, turėsite ją pripažinti. Kils rūpesčių, jeigu planuojate vykti į užsienį.

SVARSTYKLĖS.

Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tiesiogiai arba netiesiogiai pareikalaus to, kas jiems priklauso. Jeigu tvarkysite finansinius dokumentus, būkite itin atidūs, nes klaidos bus nuostolingos.

SKORPIONAS.

Gana nerami diena. Iš jūsų gali būti pareikalauta atsakomybės, pasiaiškinimų už kažkokius poelgius, įvykius, santykius ar pan. Saugokitės traumų, avarijų.

ŠAULYS.

Šiandieną nesitikėkite atsipalaidavimo. Teks prisiminti pareigas, kažkas primins nepadarytus darbus arba jūsų silpnybes. Gali tekti susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija. Kelti nerimą gali sutrikusi sveikata.

OŽIARAGIS.

Galvosite apie renginius, pramogas. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, mokėkite atsispirti keistoms pagundoms, aistroms, rizikai. Kontroliuokite savo vaikus, kad šie neprikrėstų eibių.

VANDENIS.

Šiandien būsite linkę imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai ir ekscentriškai elgtis. Būsite originalūs ir kiek nervingi. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies, įtraukti į avantiūras.

ŽUVYS.

Šiandien būsite linkę rizikingiau elgtis gatvėje bei spontaniškiau, drąsiau reikšti mintis. Staiga pakitęs jūsų požiūris gali nustebinti artimos aplinkos žmones. Visgi rimtus sprendimus bei įsipareigojimus geriau būtų priimti ne paskubomis.

Organizatorių nuotr.

 

Sidebar placeholder