Astrologinė prognozė rugsėjo 27-ajai, pirmadieniui

Protingos mintys: „Tas, kuris pastebėjo savo klaidas, daugiau nebeklysta“ (Lao Dzė).

 

 

AVINAS.

Daug bendrausite, juokausite. Galite susitarti dėl interviu, reklamos, komercinio sandorio ar pan. Svarbu neprarasti savitvardos kontaktuose, nes situacija yra nestabili ir galimas nemalonus netikėtumas, apgaulė. Saugokite sveikatą.

JAUTIS.

Šiandien jums itin rūpės komfortas, grožis, subtilios formos. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti apdaila. Vakare galimas skambutis, susitikimas ar įvykis, kurio nesitikėjote.

DVYNIAI.

Regis, kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai. Idealizmas ir nepraktiškumas galbūt ir nepakenks, tačiau nesąžiningi apsukruoliai visgi gali mėginti tuo pasinaudoti, regzti intrigas, skleisti melą. Būkite apdairesni.

VĖŽYS.

Diena gali pasirodyti keista. Nelabai seksis išsivaduoti iš inercijos, pasyvumo, imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio ar pan. Jums tiesiog reikia pailsėti, palepinti save, pasirūpinti fizine ir psichine sveikata.

LIŪTAS.

Šiandien galite pasirodyti publikai ar sublizgėti draugų kompanijoje. Jeigu kils ūpas puikuotis tuo dėmesiu, galite nė nepastebėti, kaip sumaniai kiti tuo pasinaudos savo labui. Galbūt net finansine prasme.

MERGELĖ.

Šiandien galite tikėtis neplanuotų dalykinių rūpesčių, o gal ir šiokių tokių problemų dėl užkulisinių intrigų, slaptų priešų pinklių. Neprovokuokite aplinkinių, atsižvelkite į aplinkybes. Tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS.

Galite tikėtis neįprastų įspūdžių. Galbūt gausite pasiūlymą vykti į kelionę, sudalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Neverta per daug tikėtis – visokie viliojimai, pažadai gali pasirodyti labai trapūs. Saugokitės sukčių, venkite svaigalų.

SKORPIONAS.

Diena bus gana sudėtinga. Jūsų piniginė gali labai suplonėti, jeigu susikaupė daug neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Nenumokite ranka į keistą vaikų elgesį.

ŠAULYS.

Gali kilti nesusipratimų santykiuose su artimiausiais, svarbiausiais žmonėmis. Labai svarbu švelninti situaciją, skleisti gerumą bei šilumą. Vakare tykos pavojai, jeigu piktnaudžiausite svaigalais, vaistais. Galima apsinuodyti.

OŽIARAGIS.

Šiandien pravartu labiau pasirūpinti sveikata, higiena. Vakaras nepalankus išvykoms. Jokiu būdu nesėskite prie vairo apsvaigę, mieguisti.

VANDENIS.

Šiandien atrodysite nerūpestingi, atsipalaidavę. Galbūt tai reikš, kad esate nusiteikę atsukti nugarą įgrisusiems rūpesčiams. Vakaro malonumai gali daug kainuoti.

ŽUVYS.

Veidmainystė ir klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą, nors galbūt manysite, kad kaip tik padės. Verčiau dovanokite gerumą, rūpestį ir nesiekite savanaudiškų tikslų.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder