Astrologinė prognozė rugsėjo 28-ajai, antradieniui

Protingos mintys: „Kiekvienos epochos savi uždaviniai, ir nuo to, kaip jie sprendžiami, priklauso žmonijos pažanga“ (H. Heinė).

 

 

Organizatorių nuotr.

AVINAS.

Šiandien tvarkykite aktualius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Vakarą praleiskite su šeima savo namuose.

JAUTIS.

Būsite nusiteikę produktyviai padirbėti. Diena bus palanki pertvarkymams buityje, verslo, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti. Vakare norėsis bendrauti.

DVYNIAI.

Diena džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis. Gerų vilčių teiks besiplečiantys ryšiai, organizacinė veikla. Vakarą galite praleisti jaukiai, gurmaniškai.

VĖŽYS.

Kol kas nesistenkite daryti įtaką besiklostančioms aplinkybėms. Tiesiog stebėkite, gilinkitės. Tausokite save, venkite stresų. Vakare jau trokšite meilės jaudulio, slaptų nuotykių.

LIŪTAS.

Gana rimtai ruošitės savo planų įgyvendinimui. Dieną palanku sudaryti sutartis, organizuoti kolektyvinius renginius, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasisakyti. Vakare pasijusite energetiškai išsisėmę, bendrauti nebesinorės.

MERGELĖ.

Regis, jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, tačiau šiandien lydės nebloga nuotaika, profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti apčiuopiami darbo rezultatai. Galimas susitikimas su senu draugu, buvusiu partneriu ar pan.

SVARSTYKLĖS.

Diena gali būti gana nekasdieniška. Jums galbūt pasiseks, jeigu puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu ar profesine karjera. Pravartu pasidomėti įstatymais.

SKORPIONAS.

Regis, ne viskas judės sklandžiai, teks taisyti, koreguoti, tačiau jūsų pastangos bus nuoširdžios. Galite gauti svarbių žinių iš užsienio. Galvosite apie studijas, ateities projektus, keliones, meilę. Galimas romantiškas pasimatymas.

ŠAULYS.

Jeigu ne pasikartojančios finansinės ar teisinės problemos, šiandien galėtumėte jaustis atsipalaidavę. Gali būti, kad atnaujinsite seną draugystę, partnerystę.

OŽIARAGIS.

Gali atsirasti proga pademonstruoti kompetenciją, profesinį išmanymą, dalykines savybes. Dalykinis susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Tačiau teks pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus.

VANDENIS.

Ši diena skatins aktyviai veikti. Sudarykite sutartis, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, tvarkykite formalumus, kurkite projektus, lepinkite vaikus savo dėmesiu ir kt. Jeigu aktualu, vakarop tikrinsitės sveikatą ar pasiimsite tyrimų rezultatus.

ŽUVYS.

Šiandien turėsite pasirūpinti ne vien savimi, tačiau tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, jog galite būti naudingi, patrauklūs, kūrybingi. Vakaras gali būti romantiškas.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder