Astrologinė prognozė spalio 23-iajai, šeštadieniui (1)

Protingos mintys: „Daugelis žmonių panašūs į kiaušinį; jie per daug kupini savęs, kad tilptų dar kas nors“ (H. V. Šo).

AVINAS.

Regis, pabendrausite su giminaičiais, kaimynais, pažįstamais. Dėl svarbaus reikalo pavyks susitarti be ypatingų pastangų. Tik pasistenkite atitrūkti nuo praeities prisiminimų, jeigu jie slegia ir trukdo.

JAUTIS.

Nestokosite jėgų, pasitikėjimo savimi, gyvenimo džiaugsmo. Draugų ir pažįstamų dėmesys bus malonus, bet tam tikra prasme jums kainuos. Galbūt reikės suteikti paslaugą, sudalyvauti talkoje ar kt.

DVYNIAI.

Tai turėtų būti maloni diena, jeigu tik sąmoningai apsispręsite nesinervinti dėl smulkmenų. Išties galima rasti kuo pasidžiaugti, užuot raukius kaktą. Kai kurios jūsų ambicijos gali realizuotis, tačiau ne iš karto.

VĖŽYS.

Šiandien patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Įkvėpimo ir energijos tikriausiai teiks gamta, menas, slapta meilė, meditacijos, paslaptys. Beje, būsite patiklūs ir galite pasielgti taip, kad vėliau stebėsitės savo naivumu.

LIŪTAS.

Jums rūpės draugai, kompanijos. Noriai organizuosite susibūrimus pramogoms ar talkai. Regis, jums pavyks suburti bendraminčius, o galbūt ir įsitikinti, kurie iš jų elgiasi taip, kaip dera tikriems draugams.

MERGELĖ.

Šiandien jums rūpės ne laisvalaikis, o rimti darbai arba rimtos temos, todėl prie lengvabūdiškų, nerūpestingų kompanijų nelabai derėsite. Nepersidirbkite ir nekaltinkite kitų, kad jie nesupranta jūsų interesų.

SVARSTYKLĖS.

Ši diena turėtų sugrąžinti gerą nuotaiką, pažerti įdomios informacijos. Išryškės jūsų sugebėjimas panaudoti turimas žinias. Turbūt išsiveršite iš kasdienybės gniaužtų, leisitės į renginį, patirsite nekasdienišką įvykį ar kt.

SKORPIONAS.

Galite tikėtis naudos iš finansinio ar kitokio tarpininkavimo, reklamos. Gali būti, kad sudalyvausite svarbiame renginyje. Įsiklausykite į kitų žmonių teikiamą informaciją apie vykstančius globalius pokyčius.

ŠAULYS.

Tikriausiai teks derinti visų namiškių norus dėl laisvalaikio praleidimo bei šeiminių pareigų. Pasistenkite būti lankstūs. Problemų nekils, jeigu gebate suprasti ir mylėti žmonės tokius, kokie jie yra.

OŽIARAGIS.

Šiandien susikaupkite naudingiems, praktiškiems darbams tuo atveju, jeigu negalite sau leisti patinginiauti. Didesnį dėmesį skirkite mitybai, sveikatos profilaktikai. Palanku rūpintis augintiniais, įvaizdžiu.

VANDENIS.

Aktyvus metas emocine ir kūrybine prasme. Norėsis pasidžiaugti bendravimu su vaikais, mylimaisiais, juos palepinti bei patiems pasijusti globojamiems, mylimiems. Tai turėtų pavykti.

ŽUVYS.

Diena bus nebloga, jeigu gebėsite nusileisti, ramiai reaguoti į bet kokį iššūkį. Tikriausiai labai rūpės šeimos, giminės aktualijos. Buitis, namų ruoša gerokai išsunks jėgas, tačiau galėsite pasidžiaugti susikurtu jaukumu.

 

Raktažodžiai
Nieko durniau negalėjot parašyti?!
Svečias, 2021-10-24 23:47
Sidebar placeholder