Blogiausi vyrai pagal Zodiaką: juos lydi melas, alkoholis ir neištikimybė

Įsimylėjusios moterys dažnai nemato partnerio neigiamų savybių, arba tiesiog jų per daug nesureikšmina, tikėdamos, kad antroji pusė ilgainiui pasikeis. Astrologai sako, kad renkantis partnerį santuokai, reikėtų atkreipti dėmesį ir į Zodiako ženklą. 

Kai kurie vyrai yra tiesiog nepataisomi, todėl santykiai su jais gali virsti viena didžiule katastrofa.

Žuvys

Šie vyrai yra linkę apgaudinėti. Jie dažnai meluoja savo antrajai pusei, o jei ir sako tiesą, tai ji būna gerokai pagražinta. Astrologai sako, kad bėgant metams šio ženklo atstovus ima stipriai traukti svetimos dailiosios lyties atstovės, todėl šie vyrai būna neištikimi savo partnerėms, užmezga slaptus romanus. 

Moterys, kuriančios santykius su Žuvimis, visada turi išlikti budrios. Atminkite, šiais vyrais negalima pasikliauti!

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai dažnai kritikuoja savo moteris, jie linkę demotyvuoti, įžeidinėti ir net žeminti. Tai labai godūs vyrai, todėl be jokios priežasties tikėtis brangių dovanų ar puokštės gėlių tikrai neverta. 

Kitas Svarstyklių trūkumas – trauka alkoholiui.  Išlenkti taurelę jie gali bet kada, tam nereikia jokios progos, o ir saiko dažnai nejaučia.

Su Svarstyklių ženklo vyru gyvenančios moterys gali siekti juos pakeisti, bet reikia turėti omenyje, kad tai pavyksta labai retai. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder