Britney Spears vyras paskelbė širdį draskantį pareiškimą apie tai, kodėl ji pasitraukė iš "Instagram"

Britney Spears vyras nutyli, kodėl ji atsisakė "traumuojančios" socialinės žiniasklaidos.

Instagram nuotr.

Britney Spears vyras Samas Asghari gerbėjams papasakojo, kodėl jo žmona nusprendė pasitraukti iš "traumuojančių" socialinės žiniasklaidos platformų po to, kai gerbėjai ėmė baimintis, kad popžvaigždė nekontroliuoja savo paskyrų.

Britney Spears vyras Samas Asghari nutraukė tylą apie tai, kodėl jo žmona nusprendė atsitraukti nuo socialinės žiniasklaidos.

Pareiškime, kuriuo pasidalijo savo "Instagram Stories", Samas sakė, kad šios platformos gali "traumuoti" 41 metų dainininkę, ir paprašė gerbėjų būti atsargiems ir "pernelyg saugoti".

"Socialinė žiniasklaida gali traumuoti. Kartais naudinga padaryti pertrauką. Ji turi savo balsą ir yra laisva moteris. Gerbiu jos privatumą ir visada jį saugau.

"Ačiū visiems ją saugantiems gerbėjams", - rašė jis, gerbėjams baiminantis, kad Britney nekontroliuoja savo socialinių tinklų paskyrų.

Samas pridūrė: "Iš pagarbos jos privatumui neskelbiu jos 24/7. Jei kada nors tai darau, prašau leidimo."

Kitoje skaidrėje jis rašė: "Dėl savo darbo turiu dalyvauti daugelyje renginių. Man būtų garbė, jei ji prisijungtų. Jai tie dalykai nėra smagūs. Jie yra kupini streso.

"Ypač todėl, kad ji tuos dalykus daro nuo 8 metų. Be to, ji jau nugalėjo visuose, kuriuose dalyvavo".

Savo širdį veriantį pareiškimą Samas baigė rašydamas: "Visada gerbiau ir palaikiau jos privatumą viskuo, ką turėjau. Prašau jūsų, palaikančių ir saugančių gerbėjų, elgtis taip pat.

"Kartais perdėtas saugojimas gali sukelti daugiau streso ir žalos".

Samas pareiškimą paskelbė po to, kai Britney sukėlė susirūpinimą anksčiau šią savaitę deaktyvavusi savo "Instagram" paskyrą, ir tai buvo jau ketvirtas kartas per pastaruosius penkis mėnesius.

Lapkričio viduryje Britney ištrynė savo "Instagram" paskyrą po to, kai atsisakė prisijungti prie savo vyro Semo Asghari "Instagram Live".

Tuo metu ji sakė: "Nenoriu įsijungti, neturiu ką pasakyti. Nenoriu dabar su jais kalbėtis".

Spalio mėnesį Britney taip pat ištrynė savo paskyrą po to, kai užsipuolė tai, kaip jos šeima elgėsi su ja jos globos metu.

Gerbėjams nerimą kėlė neįprasti Britney įrašai per pastaruosius kelis mėnesius, įskaitant vieną iš jų, kuriame ji neseniai prabilo apie savo atsiskyrusią seserį Jamie Lynn Spears.

Britney taip pat skelbė nuogos savo nuotraukas vonioje, užsidengusi save maža gėlės emoji ir užsidengusi krūtis rankomis.

Nuotraukos pasirodė praėjus vos dienai po to, kai popmuzikos ikona sprogstančioje kalboje kitą garsenybę pavadino "š*** gabalu".

Instagram nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder