Bulvaras: Anksčiau su šokiais, dabar - su protestais

Klaipėdiečiai dar mena tuos laikus, kai kiekvienas naujas terminalas uoste buvo sutinkamas su tautiniais šokiais ir dainomis. Ech, būdavo organizuojamos šventės visam miestui. Jame apčiuopiamai buvo juntamas įvykis. Jau nekalbant apie tą išskirtinę dieną, kai atplaukdavo kruizinis laineris - šokėjai trypdavo nuo ankstaus ryto.

O dabar? Net tokia turtinga ponia kaip Uosto direkcija persikėlė į nuotolinę erdvę, pati „pakaifavo“ apkeliaudama 30 uostų savo 30-mečio proga, o miestiečiai šventės mieste taip ir nepajuto. Gal dar pajus kiekvienas individualiai, atradę Klaipėdos universiteto Botanikos sode vieną kitą Uosto direkcijos dovanotą akmenį, ištrauktą iš akvatorijos dugno. Bet taip vyksta dėl pateisinamų pavyzdžių. Pasaulį tebevaldo pandemija, tad norėti švenčių miestui būtų šventvagiška.

Tik, va, protestuotojų ir piketuotojų neatbaido jokie karantinai. Pabandykite pranešti, kad „Klasco“, CKT, Klaipėdos konteinerių terminale ar net „Klaipėdos naftoje“ atidaromas naujas ekologiškas, naudojantis atsinaujinančią energiją terminalas, pamatysite, kas bus: piketuotojų „dūdų orkestras“ ir plakatas „Išsaugokime pajūrį ateities kartoms“ po tos įmonės langais garantuoti. Nieko nepadarysi, laikai pasikeitė.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder