Bulvaras: Ar geoterminiai vandenys grįš į Klaipėdą 2023-iaisiais

Kitais metais vyks savivaldybių tarybų rinkimai. 2023-iųjų kovą ir merą rinksimės tiesiogiai patys. Kažin kokias arijas iš muilo operų kandidatai uždainuos šį kartą. Reikia manyti, karo Ukrainoje užbaigti nežadės. Be abejo, vėl bus siekiama uždaryti pusę Klaipėdos uosto, kad neužstotų žmonėms saulėlydžio.

Į geoterminius vandenis Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje itin didelis dėmesys buvo atkreiptas 2016-aisiais. Bet LEZ jau pristatyta daugybė naujų įmonių. Gali būti, kad po jomis palaidoti visi gręžiniai.

Be to, tada Simonas Gentvilas nebuvo aplinkos ministras. Ko gero, dabar jo požiūris į tuos vandenis pasikeitė. Visai galimas daiktas, kad jis bus linkęs juos taupyti ir nenaudoti žmonėms sveikatinti.

Keista, neliko Klaipėdoje smarvės ne tik šiaurinėje, bet ir pietinėje jos dalyje. Negi niekas nebandys iš jos susikrauti politinių dividendų? Matyt, dar anksti. Kas šiandien galvoja apie kitų metų pavasarį? Baigsis vasara, atsiras ir kvapai, ir visi kiti blogi dalykai, pasipils ir pažadai. O kol kas atostogaukime.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder