Bulvaras: Ar toli iki Talino?

Šiomis dienomis Klaipėdos miesto savivaldybės kuluaruose vėl sklando legendinis anekdotas apie estus.

Rieda estas keliu vežimu ir sutinka praeivį. Tasai klausia: prašau pasakyti - ar toli iki Talino? Ne, netoli. Pavešite? Sėskis. Važiuoja valandą, dvi, tris. Keleivis neiškentęs klausia: ar dar toli iki Talino?

Dabar jau toli.

Prisiminti šį anekdotą privertė konkretus įvykis, kurį plačiai nušvietė vyresnysis „Bulvaro“ brolis „Vakarų ekspresas“. Jis išsiaiškino, kad beveik visa Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vadovybė buvo nusprendusi vykti trijų dienų komandiruotės į Taliną. Delegaciją turėjo sudaryti net aštuoni žmonės.

Tad klaipėdiečių būtų visiškai užtekę ne tik su estiška viešojo transporto sistema susipažinti, bet ir draugiškoms krepšinio rungtynėms tarp Klaipėdos ir Talino miestų savivaldybių sužaisti.

Tačiau lyg koks Rusiją suspendavęs Tarptautinis olimpinis komitetas iš uostamiesčio valdininkų, politikų ir Savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovų sudarytai svajonių komandai pagalį į ratus įkišo Komandiruočių į užsienį tikslingumui nustatyti komisija. Jai nepritarus, tapo aišku, kad Talinas daliai minėtos ekipos narių ne tik nutolo, bet ir apskritai nuplaukė.

Į Estijos sotinę kitą mėnesį vyks tik iki minimumo apkarpyta Savivaldybės delegacija, kurios užteks nebent prie buteliuko likerio „Vana Tallinn“ su vietos kolegomis pasėdėti.

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder