Bulvaras: Iš Baltarusijos į Lietuvą plūsta ne tik pabėgėliai, bet ir meškos? (1)

Situacija Lietuvos pasienyje su Baltarusija sumauta. Padaugėjo pabėgėlių, nelegaliai kertančių mūsų šalies sieną. Nespėjome pristatyti užtektinai palapinių jiems, paskui juos patraukė ir meškos. Tokia „Bulvaro“ versija.

O žinią, kad Lietuvos miškuose pasirodė meškiukai, visuomenei paskelbė portalas „Šilokarčema“. O ką jis turėjo daryti? Skaitytoja Alma jam atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje iš labai toli, bet matyti du meškiukai. Moteris tikina, kad jos pusbrolis juos nufilmavo Šilutės rajone esančiame Meškinės miške. Matyt, ne veltui miškas taip pavadintas, jame tikrai yra meškų.

Še tau kad nori. O sakoma, kad Lietuvoje meškos nesidaugina, esą čia joms netinkamos sąlygos. O gal čia tų dviejų meškų (žr. nuotr.) palikuonys? Gal jos paliko savo vaikus be priežiūros, kaip tai daro poilsiautojai Klaipėdos paplūdimiuose, tai jie išsmuko pro narvo virbus ir gąsdina šilutiškius - tuo, kad netrukus užaugs didžiuliai.

O gal tam Almos pusbroliui dėl karščio šerniukai pasirodė kaip meškiukai? Žodžiu, versijų ne viena. Kuri teisinga - niekas nežino.

 

Raktažodžiai
Na ir Batka,neveltui buvo kolchozo pirmininku.Ziurekime kad tik nesugalvotu Lietuvos mergeles grobti vietoj Svietockos
Zuzafin a, 2021-06-25 11:00
Sidebar placeholder