Bulvaras: Kaip varlės prieš dalgį (1)

Klaipėdoje ne vienerius metus vyksta nebylus karas tarp buriuotojų ir uosto kapitono. Mat šis, būdamas už saugią laivybą uosto akvatorijoje atsakingas asmuo, jachtoms leidžia plaukti tik pačiais akvatorijos pakraščiukais.

Gerai, jeigu buriuotojas prityręs, tai su jachta iššokęs prieš didelį laivą kaip varlė prieš dalgį sugebės išlaviruoti, o jeigu plaukia toks, kuris prieš savaitę išsilaikė egzaminus nuotoliniu būdu? Pastaruoju metu tokių vis daugėja.

Eidamas uosto kapitono pareigas, Adomas Alekna atlaikė buriuotojų, kuriuos žemina varlinėjimas akvatorijos pakraščiu, išpuolius, bet džiaugėsi žmogus sulaukęs pensijos.

Šiuo metu jau planuojama ataka prieš naują uosto kapitoną Vladą Motiejūną. Klaipėdiečiai jo visai nepažįsta, nesupranta, kur toks teigiamas ir surastas: kilęs iš Ukmergės, gyvena Vilniuje, dirbo užsienyje, visai nežino Klaipėdos uosto akvatorijos pranašumų - idealus kandidatas.

Buriuotojų delegacija jau sudaryta, netrukus bus prašomasi audiencijos. Kodėl užsienio uostuose jachtytės plaukinėja tanklaivių pašonėje ir visiems vietos užtenka, ir jokių nelaimingų nutikimų, o Klaipėdoje to bijoma baisiausiai?

 

Raktažodžiai
alekna buvo popieriuku vergas ir didelis bailys,del kievieno atvejo turejome rasyti popieriuka, kad apsaugotu savo uzpakali.
klp, 2021-06-14 18:08
Sidebar placeholder