Bulvaras: Kam skirsime tris šlovės salves?

Klaipėdiečiai pavargo nuo pandemijos, nuo karantino, nuo vakcinacijos, nuo paties koronaviruso ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, nuo senosios ir dabartinės valdžios debatų, kuri geresnį apynasrį uždėjo COVID-19, nors to padaryti nepavyko nei vienai, nei kitai, nuo baimės susitikti kaimyną ir t. t., ir t. t.

Kai visa tai baigsis, - tik jau nereikia pesimizmo, kad tai niekada nesibaigs, - įdomu, kam iš šios patrankos nuaidės šlovės salvės. Kažin ar pirmoji salvė bus skirta Aurelijui Verygai ar kokiam nors Arūnėliui Dulkiui. Greičiausiai paskutiniam Lietuvoje likusiam nepaskiepytam žmogui.

Antroji salvė, ko gero, būtų tiesiogiai nukreipta į visagalę vakcinaciją, tiesiu taikymu į „AstraZeneca“ vakciną, kad ir kaip pervadinta ji būtų, ir kitas jos seses.

O trečioji, ko gero, nuskambėtų sumaniajai Vilniaus valdžiai, jos lobizmui, kad sugebėjo atimti vakcinas iš kitų šalies miestų ir miestelių ir išimtinai skiepyti vilniečius. Pasirodo, net nelaimei nutikus, Lietuvoje neslepiama, kad yra Vilnius ir kita Lietuva.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder