Bulvaras: Kas taip žymi kelią į namus?

Eidamas kasdien darbo dienomis namo nuo prekybos centro „Akropolis“ Baltijos pr. sankryžos žibintų link ta puse, kurioje yra baldų prekybos centras „Šilas“, „Bulvaro“ reporteris pastebėjo keistą dalyką.

Anksti rytą va taip būna išdrabstytas šiukšliadėžių turinys (žr. nuotr.). Ne kiekvieną, tik tam tikromis dienomis, kartais tik viena šiukšliadėžė pasirenkama, kartais visos pasitaikiusios tame kelyje. Tikras „džiaugsmas“ tą teritoriją tvarkantiems kiemsargiams. Jų komentarai: „p*****“, „n*****“ ir t. t.

O versijos tokios. Gal šelmiai paukščiai šiukšliadėžėse ieško sau maisto ir tai, kas jiems netiko, užmiršta sudėti atgal į vietą. Ką iš jų paimsi, jie gi paukščiai. Gal koks įsimylėjęs jaunas klaipėdietis (senas rastų kitokių būdų) taip duoda kokį nors sutartinį ženklą savo Dulsinėjai, dirbančiai „Šile“.

Gal mylimoji bando taip atkreipti savo išrinktojo dėmesį. Gal kaip toje pasakoje apie į mišką paklaidinti išvestus vaikus, kurie kelią namo žymėjo duonos trupinėliais, kelią į barą, kuriame buvo, arba į namus pasižymi koks nors vyresnės kartos Klaipėdos gyventojas.

P.S.

Kad ir kas tu būtum, paukštis ar žmogus, žinok - tave stebi Interpolas ir labai uolus „Bulvaro“ reporteris. Baik šiukšlinti mūsų miestą, susigėsk pagaliau.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder