Bulvaras: Kaukės pavogė mūsų šypsenas

Ne visi žmonės šiais kovidinės pandemijos laikais sėdi pikti užsidarę ir burbuliuoja prieš valdžią, prieš viską bei miršta iš pavydo kaimynui. Kai kurie stengiasi gyventi su kaukėmis taip, kaip gyveno anksčiau, ir nepraranda optimizmo.

Blogai tik tai, kad per tas kaukes nematyti jų šypsenų. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, nors jau persirgo COVID-19, humoro jausmo neprarado. Ar žmonės juokiasi po kaukėmis, jis sprendžia iš jų akių.

Kitas dalykas, tos kaukės, dėl kurių kai kurie žmonės pasiunta kaip buliai išvydę raudoną skudurą, turi ir praktinės naudos. Pavyzdžiui, jeigu kokiame nors renginyje sutinki kokį nors žmogų, kurį bijai užkalbinti, nes sugaiši visą valandą, jei ne daugiau, gali apsimesti, kad su ta kauke jo nepažinai.

Ar pažįstate, kas šioje nuotraukoje sveikinasi su jumis? Tai Jūrų kapitonų asociacijos pirmininkas Juozas Liepuonius, išvykęs į dviejų mėnesių reisą, važiuoja į viešbutį Šiaurės Vietnamo uoste Haifonge karantinuotis dviem savaitėms. Mat šioje šalyje pripažįstami tik kiniški, indiški ir rusiški skiepai. Jo nuotaika gera - matyti iš akių, tik gaila, kad neleidžiama vaikščioti po viešbutį.

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder