Bulvaras: Klaipėdos skulptūrų parkas keis pavadinimą?

Kiekvienas miestas stengiasi pritraukti kuo daugiau turistų, svečių ir kaimynų. Tam pasitelkiama beribė fantazija, laki vaizduotė. Tuo labiau kad artėja vasaros sezonas. Metas, kai Klaipėdos uoste ir vėl švartuosis kruiziniai laineriai, pajūrio dviračių takeliuose pasklis užsieniečiai iš pačių įvairiausių Europos, ir ne tik, kampelių.

Smagu, kad Klaipėdos miestas tikrai nestovi vienoje vietoje, netrypčioja, ieškodamas drąsių idėjų ir sprendimų. Bent jau toks įspūdis susidaro apsilankius uostamiesčio Skulptūrų parke. Čia daug siurprizų. Tai šen, tai ten žioji atviros kanalizacijos šulinių angos. Jeigu tai iš tiesų mūsų valdininkų, atsakingų už turizmo skatinimą, veiklos plano dalis, tada plojame katučių ir sakome triskart valio, tačiau siūlome nesustoti pusiaukelėje.

Kas mums trukdo visoje parko teritorijoje nuimti ir likusius kanalizacijos šulinių dangčius ir parką pervadinti į Klaipėdos skulptūrų ir ekstremalaus sporto parką? Jei, tarkim, eini naktį parko takeliais ir laimingai, neįkritęs ir sprando nenusisukęs, įveiki visą trasą, gauni specialų lipduką - tokį, kaip duoda sudalyvavus balsavime. Garsas apie Klaipėdos unikalumą žaibo greičiu pasklistų po visą margą svietą.

Garantuotai. Į uostamiestį nedelsiant suplūstų šimtai tūkstančių adrenalino fanų. Po pandemijos daugelis išsiilgę aštresnių pojūčių, ryškesnių, dar nepatirtų emocijų. Naujajame išbandymų parke galėtumėm ir kokią skulptūrą Ostapui Benderiui pastatyti. O jeigu šie dingę dangčiai tėra viso labo metalo perpardavinėtojų nugvelbtas grobis, tada visos šios fantazijos nebetenka prasmės.

Tada geriau uždenkime tas baisias skyles, kol koks nabagas galo negavo.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder